11:42:22 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه و کشف ۷۰ فقره سرقت
انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه و کشف ۷۰ فقره سرقت
کرمانشاه_فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند ۳ نفره سارقان منزل در این شهر و کشف ۷۰ فقره سرقت با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان کرمانشاهی، تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: کاراگاهان آگاهی با انجام تحقیقات بسیار و استفاده از شگردهای پلیسی، یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

خبر جدید  ۱۶۸ طرح در مرکز تحقیقات کشاورزی کرمانشاه اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۷۰ فقره سرقت منزل با همدستی ۲ نفر دیگر در سطح شهر کرمانشاه اعتراف و عنوان کرد بخشی از اموال مسروقه توسط یکی از مالخران خریداری شده است.

وی خاطرنشان کرد: با راهنمایی متهم دستگیر شده، مخفیگاه ۲ همدست دیگر وی نیز شناسایی و کاراگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آنها اقدام کردند.

خبر جدید  کشف ۱۴۰ تن خرمای احتکار شده در کرمانشاه

سردار امان اللهی همچنین از کشف چندین دستگاه تلویزیون و چند تخته فرش، تعدادی لب تاب و وسایل برقی، لوازم تزئینی منزل، تابلو فرش، مجسمه‌های برنز، مقداری پوشاک و … از مخفیگاه متهمان خبر داد.

وی یادآور شد: پس از دستگیری سارقان، فرد مالخر نیز در دام پلیس گرفتار و هر ۴ نفر برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

خبر جدید  برپایی غرفه‌ اقتصاد مقاومتی در دبیرستان صدرای کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به بازسازی محل‌های سرقت، از شناسایی مالباختگان و شکایات آنها از اعضای باند خبر داد.

وی در پایان، پیشگیری از وقوع سرقت و کشف سرقت‌های انجام شده به همراه برخورد قاطعانه با سارقان را از جمله اولویت‌های پلیس استان کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.

کد خبر ۴۵۹۹۸۷۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه