19:48:59 - دوشنبه 22 آوریل 2019
اهدای کمک ۶٫۳ میلیاردی مردم خیّر کرمانشاه به سیل‌زدگان
اهدای کمک ۶٫۳ میلیاردی مردم خیّر کرمانشاه به سیل‌زدگان
معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین آمار مردم خیّر کرمانشاه ۶ میلیارد و ۲۶۸ میلیون تومان به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه، حمیدرضا کرمی اظهار کرد: طبق آخرین آمار مردم خیر استان کرمانشاه ۶ میلیارد و ۲۶۸ میلیون تومان به سیلزدگان سراسر کشور اهدا کردهاند.

وی با بیان اینکه از این میزان کمک بیش از ۶ میلیارد تومان در قالب اجناس مورد نیاز خانوارهای سیلزده و باقی نقدی اهدا شده است، بیان کرد: امدادگران کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه نیز در کنار جمعآوری کمکهای مردمی، حقوق یک روز کاری خود را به سیلزدگان سراسر کشور اهدا کردند.

خبر جدید  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه معارفه شد

معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی کرمانشاه گفت: از سوی امدادگران این نهاد تاکنون کمکهای غیرنقدی زیادی مانند اقلام خوراکی، البسه، پتو، موکت و… به سیلزدگان اهدا شده است.

کرمی با یادآوری اینکه اکنون کمیته امداد امام خمینی آمادگی دریافت کمکهای غیرنقدی توسط مردم خیر استان را دارد، تصریح کرد: امدادگران این نهاد در کنار جمعآوری کمکهای مردمی، این کمکها را سریعاً به استانهای درگیر سیل ارسال میکنند.

خبر جدید  ۱۰۰۰ پایگاه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری

به گزارش آنا، تاکنون کمکهای اهداشده به این نهاد در قالب ۵۰ محموله کامیون و پنج وانت نیسان به استانهای سیلزده ارسال شده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه