14:18:51 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
اولویت اصلی گفتمان‌های دینی پاسخ‌گویی به شبهات است
اولویت اصلی گفتمان‌های دینی پاسخ‌گویی به شبهات است
گروه معارف: کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی صحنه گفت: پاسخ‌گویی به شبهات جوانان اولویت اصلی گفتمان‌های دینی است. علی فرشادنو، کارشناس تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به اهمیت برگزاری گفتمان‌های دینی به ویژه در مراکز آموزشی، گفت: پاسخ‌گویی به شبهات اولویت اصلی گفتمان‌های دینی است.وی افزود: از اهداف برگزاری طرح

گروه معارف: کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی صحنه گفت: پاسخ‌گویی به شبهات جوانان اولویت اصلی گفتمان‌های دینی است.

علی فرشادنو، کارشناس تبلیغات اسلامی صحنه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به اهمیت برگزاری گفتمان‌های دینی به ویژه در مراکز آموزشی، گفت: پاسخ‌گویی به شبهات اولویت اصلی گفتمان‌های دینی است.
وی افزود: از اهداف برگزاری طرح ملی گفتمان‌های دینی شناخت جوانان از خود و پیدا کردن هویت دینی و ملی آنان است.
فرشادنو تصریح کرد: استادان و کارشناسان گفتمان‌ها باید با بیان مثال‌های مختلف در جامعه ایجاد انگیزه کنند و در این مسیر جوانان را به راه درست هدایت کرده و مانع از مشکلات شوند.
اولویت فعالیت‌های فرهنگی در حاشیه شهر و مناطق روستایی
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی صحنه افزود: قرآن کریم بهترین منبع شناخت راه صحیح و رسیدن به سعادت اخروی است که می‌توان با بهره‌گیری از این دریای بیکران الگو ارائه دهیم.
وی به اهداف برگزاری گفتمان‌های دینی اشاره و اظهار کرد: مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ترویج آموزه‌های دینی از اهداف برگزاری گفتمان‌های دینی در شهرستان صحنه است.
فرشادنو به اهمیت برگزاری گفتمان‌های دینی در حاشیه شهر و مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: باید اولویت فعالیت‌های فرهنگی را در حاشیه شهر و مناطق روستایی قرار دهیم.
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی صحنه در پایان به برگزاری بیش از ۱۰ گفتمان دینی در مدارس و مساجد این شهرستان با موضوع معرفی دستاوردهای انقلاب اشاره کرد.

خبر جدید  بیشتر مشکلات استان کرمانشاه ناشی از ناکارآمدی مدیریتی است

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه