5:06:05 - دوشنبه 29 آوریل 2019
اولویت ویژه را به اشتغال و حمایت از سرمایه گذاری خواهیم داد
اولویت ویژه را به اشتغال و حمایت از سرمایه گذاری خواهیم داد
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: تلاش داریم اولویت ویژه را به اشتغال و حمایت از سرمایه گذاری دهیم و قصد داریم با تلاش همکاران و حمایت استاندار کرمانشاه، خادمان خوبی برای مردم باشیم.

به گزارش ایرنا، فضل اله رنجبر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: در نشست امروز با استاندار کرمانشاه گزارشی از مشکلات فرمانداری در زمینه ساختمان، نیرو، امکانات و تجهیزات موردنیاز با توجه به برگزاری انتخابات در سال جاری و مسائلی همچون موضوعات مدیریت شهری، وضعیت آسفالت کوچه ها، معابر، خیابان ها، راه های روستایی و همچنین دفع آبهای سطحی به هنگام بارندگی ها ارائه شد.
رنجبر از مشکل احتساب نکردن حق مناطق جنگی برای کارکنان مستقر در بخش های ماهیدشت، فیروزآباد و بیلوار و وضعیت نامناسب حاشیه نشینی و آبشوران به عنوان دیگر مسائل مطرح شده در این نشست یاد کرد و به مساعدت و توجه ویژه استاندار در این جلسه به مسائل و مشکلات حوزه شهری و اشتغال اشاره کرد.
وی با بیان اینکه ۷۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کرمانشاه پرداخت شده افزود: ۳۱ طرح اشتغالزایی بالای یک میلیارد تومان در حوزه شهرستان وجود دارد که تاکنون ۵۷ میلیون تومان برای ۱۲ طرح پرداخت شده و مابقی از طریق دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در حال پیگیری است.
رنجبر از توجه ویژه به وضعیت آسفالت معابر و کوچه ها به عنوان اولویت مهمی که مورد تایید استاندار کرمانشاه نیز هست یاد کرد و افزود: از طریق شهرداری و شورای شهر این مهم را پیگیری می کنیم.
شهرستان کرمانشاه ۵۳ درصد از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  میراث تلنبارشده مطالبات شهری برای طلوعی


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه