20:52:18 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
ایجاد بازار ۵۰۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت وساز در مناطق زلزله زده
ایجاد بازار ۵۰۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت وساز در مناطق زلزله زده
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، اظهار داشت: بانکهای عامل در مناطق زلزله‌زده تا روز بیستم اسفند کار عقد قرارداد و تکمیل پرونده های پرداخت تسهیلات را پیگیری کنند.  وی گفت: با حمایت‌های دولت و بنیاد مسکن یک بازار پنج هزار میلیارد تومانی برای

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، اظهار داشت: بانکهای عامل در مناطق زلزله‌زده تا روز بیستم اسفند کار عقد قرارداد و تکمیل پرونده های پرداخت تسهیلات را پیگیری کنند. 

وی گفت: با حمایت‌های دولت و بنیاد مسکن یک بازار پنج هزار میلیارد تومانی برای ساخت و ساز در مناطق زلزله زده استان ایجاد شده است. تولیدکنندگان و تجار مصالح و امور ساختمانی استان باید ضمن کمک به هم استانی های زلزله زده، از این بازار برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند. 

خبر جدید  توسعه فضای قرآنی دانشگاه مهم‌ترین هدف برپایی جشنواره‌ها

استاندار کرمانشاه گفت: بازار فروش مصالح و خدمات حوزه ساخت و ساز در جریان بازسازی مناطق زلزله‌زده میتواند واحدهای اقتصادی این حوزه را از رکود خارج نموده و احیاء کند

وی افزود: هر هفته ۶۰۰ اسکلت از واحدهای روستایی برپا می‌شود. باید دستگاههای مربوطه به گونه ای مدیریت کنند که مصالح ساختمانی لازم برای تکمیل آن در بازار داخل استان تامین شود.

خبر جدید  تعداد "تخت‌های بیمارستانی" کرمانشاه باید 2 برابر شود

بازوند افزود: در روز یکشنبه هیئت محترم دولت مصوبه بسیار خوبی تصویب کرد که به موجب آن کمکهای بلاعوض، عمرانی و تسهیلات در مجموع ۲۸۴۹ میلیارد تومان به مناطق زلزله‌زده اختصاص یابد. دستگاهها هرچه سریعتر تدابیر لازم را برای جذب به موقع و هزینه کرد صحیح این اعتبارات اتخاذ نمایند.

وی گفت: بر اساس رصد دقیقی که انجام شده است از میان خانواده هایی که بعد از زلزله صاحب فرزند شده اند حدود ۳۶۰ خانواده بدون‌کانکس مانده اند. به آنها پیشنهاد دادیم که در هتل‌های قصرشیرین با هزینه دولت مستقر شوند، اما تمایلی از خود نشان ندادند. بنیاد مسکن به گونه ای عمل کند که نهایتا تا قبل از پایان بهمن ماه هیچ خانواده دارای نوزادی بدون‌کانکس نباشد.

خبر جدید  آغاز طرح هجرت 3 در شهرستان روانسر

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه