14:12:43 - دوشنبه 5 فوریه 2018
ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: از جمله اهداف برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ بهمن‌ماه نشست مشترک روسای ادارات امور قرآنی اوقاف و روسای دفاتر قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: از جمله اهداف برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ بهمن‌ماه نشست مشترک روسای ادارات امور قرآنی اوقاف و روسای دفاتر قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه غرب و جنوب غرب کشور با محور برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در محل سالن جلسات اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار شد.
حجت‌الاسلام آیت عباسیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در این نشست به اشاره به برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن، گفت: برگزاری این آزمون اتفاقی بین دو دستگاه برای ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است.
ارتقا علمی جامعه قرآنی
وی افزود: در هرجا که اجتماعات را بایکدیگر تلفیق کنیم همدلی به وجود می‌آید.

خبر جدید  امام جمعه سنقر و کلیایی واکسن کووایران برکت را تزریق کرد

ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن، اظهار کرد: با برگزاری مشترک این آزمون تنها یک هدف را دنبال می‌کنیم و آن ارتقا جامعه قرآنی به لحاظ علمی است.
حجت‌الاسلام عباسیان تصریح کرد: قطع به یقین هرکجا که همدلی در انجام کاری باشد نتایج خوبی رقم خواهد خورد.
وی گفت: ادارات ارشاد و اوقاف در برگزاری این آزمون باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند.
حجت‌الاسلام عباسیان در پایان به ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۴۰۰ نفر برای شرکت در این آزمون در استان اشاره کرد و افزود: در شهرستان‌های زلزله‌زده استان ثبت‌نام کمتری در آزمون به دلیل مشکلات این مناطق داشتیم.

خبر جدید  حجاج ایرانی در سفر حج الگو و نمونه بوده‌اند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه