14:12:43 - دوشنبه 5 فوریه 2018
ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: از جمله اهداف برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ بهمن‌ماه نشست مشترک روسای ادارات امور قرآنی اوقاف و روسای دفاتر قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: از جمله اهداف برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ بهمن‌ماه نشست مشترک روسای ادارات امور قرآنی اوقاف و روسای دفاتر قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه غرب و جنوب غرب کشور با محور برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در محل سالن جلسات اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار شد.
حجت‌الاسلام آیت عباسیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در این نشست به اشاره به برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن، گفت: برگزاری این آزمون اتفاقی بین دو دستگاه برای ایجاد همدلی بین جامعه قرآنی است.
ارتقا علمی جامعه قرآنی
وی افزود: در هرجا که اجتماعات را بایکدیگر تلفیق کنیم همدلی به وجود می‌آید.

خبر جدید  دانشگاه علوم پزشکی سالانه ۱۰۰ میلیارد ریال صرف تحقیقات می‌کند

ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن، اظهار کرد: با برگزاری مشترک این آزمون تنها یک هدف را دنبال می‌کنیم و آن ارتقا جامعه قرآنی به لحاظ علمی است.
حجت‌الاسلام عباسیان تصریح کرد: قطع به یقین هرکجا که همدلی در انجام کاری باشد نتایج خوبی رقم خواهد خورد.
وی گفت: ادارات ارشاد و اوقاف در برگزاری این آزمون باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند.
حجت‌الاسلام عباسیان در پایان به ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۴۰۰ نفر برای شرکت در این آزمون در استان اشاره کرد و افزود: در شهرستان‌های زلزله‌زده استان ثبت‌نام کمتری در آزمون به دلیل مشکلات این مناطق داشتیم.

خبر جدید  ارائه ۳۴ خدمت غیرحضوری تامین اجتماعی در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه