۲:۱۰:۳۵ - چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
ایجاد ۵۰ هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی
ایجاد ۵۰ هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد در ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران برای بیش از ۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان کرمانشاه، حسین خدرویسی با بیان اینکه کمیته امداد در ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران با پرداخت تسهیلات اشتغال برای بیش از ۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه فرصت شغلی پایدار ایجاد کرده است، گفت: این فرصتهای شغلی با پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان ایجاد شده است.

وی افزود: توانمندی اقتصادی و خودکفایی خانوارهای نیازمند یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و خدمات اصلی کمیته امداد به شمار میرود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه تسهیلات اشتغال این نهاد به صورت قرضالحسنه، بدون نیاز به سپردهگذاری و با بازپرداخت طولانیمدت در اختیار مددجویان قرار میگیرد، عنوان کرد: سقف این تسهیلات در سالهای اخیر برای مددجویان زیرپوشش ۲۰ میلیون تومان بوده که در صورت نیاز وامهای تکمیلی نیز به مجریان طرحهای اشتغال تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

خدرویسی اظهار کرد: کمیته امداد به منظور بهکارگماری مددجویان زیرپوشش و ایجاد اشتغال پایدار برای آنان با کارفرمایان و مؤسسات کاریابی تعامل و رایزنی میکند.

وی تأکید کرد: این نهاد به کارفرمایانی که با مددجویان زیرپوشش قرارداد ببندند، بستههای تشویقی شامل حق بیمه، سهم کارفرما به مدت دو سال و تسهیلات اشتغال در قبال بهکارگیری هر نفر پرداخت میکند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کسب مهارتهای فنی و حرفهای زمینهساز ایجاد اشتغال برای افراد است، عنوان کرد: در سالهای اخیر کمیته امداد این استان به منظور توانمندی مددجویان هرساله به بیش از ۴ هزار مددجو آموزشهای مهارتی و فنی و حرفهای به صورت رایگان ارائه کرده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه