1:20:30 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
ایران اسلامی در اوج اقتدار و صلابت
ایران اسلامی در اوج اقتدار و صلابت
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر بهره گیری حداکثری از صاحب نظران در تهیه سند وضعیت زنان استان گفت: جامعه‌ای توسعه یافته است که شادی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: به گفته ایران اسلامی در اوج اقتدار و صلابتامام راحل انقلاب اسلامی سنگرهای جهان را فتح خواهد کرد و امروز میبینیم با همه توطئههای دشمنان انقلاب اسلامی کشور ما روز به روز در حال پیشرفت است.
ریحانی اضافه کرد: در زمان رژیم سابق ۵۰ هزار مستشار آمریکایی در کشور بود واگر تخلفی انجام میدادند باید در کشور خود محاکمه میشدند.
سردار ریحانی بیان کرد: باید از امام خمینی (ره) که این عزت و سربلندی را برای ما به ارمغان آورد، یاد کنیم و عزت و خود باوری امروز ما هدیه امام بود و مقام معظم رهبری با ادامه مسیر راه امام موجب شده است که امروز نظام اسلامی در دنیا سربلند باشد.
سردار ریحانی افزود: قبل از انقلاب نمیتوانستیم در صنعت نظامی چیزی تولید کنیم، ولی امروز با تلاش جوانهایی مانند شما سربازان موشکهای ما هزاران کیلومتر از خاک دشمن را طی خواهد کرد و لرزه به جان دشمنان انداخته است.
سردار ریحانی گفت: مشکلات اقتصادی امروز ما بخشی از اثر تحریمها و بخشی هم ناشی از ناکارآمدی برخی از مسئولان است که به لطف الهی و تدابیر رهبر معظم انقلاب و مقاومت این ملت، از این مشکلات هم عبور خواهیم کرد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  دانشنامه فرهنگ کرمانشاه تدوین می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه