13:15:16 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
ایران همه گزینه های روی میز آمریکا را زیر پا گذاشته است
ایران همه گزینه های روی میز آمریکا را زیر پا گذاشته است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهار شنبه در نشست با فرماندهان و جمعی از پرسنل گروه پدافند هوایی کرمانشاه، اظهار داشت: آمریکا برنامه های زیادی برای خاورمیانه وحتی ایران روی میزش داشته که تاکنون همه آنها را جمهوری اسلامی ایران زیر پایش گذاشته و از بین برده است. خبر جدید  اجرای

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهار شنبه در نشست با فرماندهان و جمعی از پرسنل گروه پدافند هوایی کرمانشاه، اظهار داشت: آمریکا برنامه های زیادی برای خاورمیانه وحتی ایران روی میزش داشته که تاکنون همه آنها را جمهوری اسلامی ایران زیر پایش گذاشته و از بین برده است.

خبر جدید  آغاز فعالیت سامانه کاهش طلاق در کرمانشاه

وی گفت: به همین دلیل است که امروز از ایران عصبانی است و در حال دست و پا زدن است چرا که نزدیک به ۴۰ سال است آمریکا را به واسطه قدرت نیروهای مسلح و مردمی پشت پنجره ها قرار داده ایم و با نگاهی به حضور گسترده آمریکا  در کشورهای همسایه می توان این موضوع را به وضوح مشاهده کرد.

خبر جدید  انبار شدن حدود ۲ هزار خودرو در کارخانه خودروسازی صحنه؟!+فیلم

 نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: امروز در بسیاری از کشورهای ثروتمند جهان همانند ژاپن و آلمان نیز حضور نیروهای آمریکایی و دخالت در امورات آن کشور ها به وضوح دیده می شود و حتی شاهد اعتراضات مردم این کشور ها از تجاوزات مختلف  نظامیان آمریکایی هستند.

آیت الله علما تاکید کرد:  باید رسیدن به چنین جایگاهی برای جوانان بازگو شود و نگذاریم مشکلاتی نظیر گرانی  که البته نباید باشد چنین دستاورهای بزرگی در حاشیه قرار بگیرد.

خبر جدید  آغاز عملیات اجرایی سد هواسان سرپل ذهاب

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه