2:46:15 - شنبه 11 جولای 2020
ایستگاه ۲۳۰ کیلو ولت شهید سلیمانی به زودی وارد مدار می‌شود
ایستگاه ۲۳۰ کیلو ولت شهید سلیمانی به زودی وارد مدار می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۷۸ هزار اشتغال در استان کرمانشاه از طریق شرکت‌های تعاونی ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا سیما مرکز کرمانشاه، علی اسدی مدیرعامل برق منطقه‌ای غرببت اعلام این خبر گفت: در سال جهش تولید تمام توجه به این است که تأمین برق کارگاه‌ها و صنایع برق بیشتر به سمت تولید برود و در این صورت اشتغالزایی و تولید ثروت ملی را به ارمغان می‌آورد.
اسدی با اشاره به اینکه ایستگاه بزرگ ۲۳۰ کیلوولت شاهد کرمانشاه و اتصالات مربوطه آن آماده بهره‌برداری است و به زودی وارد مدار می‌شود تصریح کرد: هدف از ساخت ایستگاه انتقال برق شاهد افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق، کاهش تلفات و امکان تغذیه پست‌های فوق‌توزیع جدید در شهرستان کرمانشاه با توجه به رشد مصرف است.
او افزود: این پروژه به ظرفیت ۳۲۰ مگاولت‌آمپر، دارای دو ترانس ۱۶۰ مگاولت‌آمپر، دو فیدر خط ۲۳۰ کیلوولت، چهار فیدر خط ۶۳ کیلوولت، دو فیدر ترانس ۲۳۰ کیلوولت، دو فیدر ترانس ۶۳ کیلوولت، بیش از سه کیلومتر خط ۶۳ کیلوولت دومداره و بیش از یک کیلومتر خط ۲۳۰ کیلوولت دومداره است.
اسدی با بیان اینکه در دو استان کردستان و ایلام نیز پست ۲۳۰ کیلوولت در حال انجام است عنوان کرد: این طرح‌ها در وزارت نیرو و در راستای تأمین برق و عبور از پیک ۹۹ انجام شده است.
تلاش می‌شود ترکیب انرژی استان به سمت صنعتی شدن حرکت کند افزود: در صورتی که مشترکان صنعتی صرفه‌جویی کنند در قبال ۱۰ درصد صرفه‌جویی ۲۰ درصد پاداش دریافت می‌کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اجرای صحیح طرح‌های کشوری از ضرورت‌های جمعیت بانوان است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه