به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، شیرزاد خانی رئیس کمیته رزم آوران کرمانشاه با مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در حاشیه نشست فوق العاده جهت پیشرفت روند کاری کمیته زرم آوران استان کرمانشاه در نخستین جلسه چهارشنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل دفتر شهردار منطقه ۵ دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، گفت: موفقیت قهرمانان رزم آوران در مسابقات آرزوی قلبی ماست و درصدد هستیم تعامل و همکاری بیشتری با کمیته داشته باشیم. سرمایه گذاری در بخش پایه و توجه به نونهالان و شناسایی استعدادها و پرورش استعدادها از مهمترین اهداف راهبردی اداره ورزش و جوانان است.

خبر جدید  سازندگی‌های روحی، روانی و اخلاقی همه مهم است

در ادامه بهمن سوری شهردار منطقه ۵ کرمانشاه، با اشاره به رویکرد مثبت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری نسبت به امر ورزش، گفت: این سازمان برنامههای اثربخشی را در بخش ترویج ورزش های همگانی بهویژه همگانی کردن ورزش در شهر کرمانشاه اجرا کرده است. هدف ما ارتقا خدمات ورزشی همگانی در سطح پارک هاست و با توجه به اعتبارات محدود شهرداری ها سعی می کنیم که بتوانیم اقدامات شاخصی در امر ورزش و سلامت جامعه به ویژه همکاری با هیئت ها و مجموعه های ورزشی در مناطق محروم حاشیه نشین انجام دهیم.

خبر جدید  پس از سالها کم توجهی به معادن فقط چند سنگبری داریم؟

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، گفتنی است در این نشست بانک قرضالحسنه رسالت و کمیته رزم آوران همکاری بین دو مجموعه را گسترش میدهند. همزمان در این نشستی مشترک در راستای ترویج سنت پسندیده قرضالحسنه و برای ارائه خدمات و حمایت فرهنگ ورزش تسهیلات به مربیان ، ورزشکاران و دیگر اعضاء کمیته، با حضور ،شعیب خنجری و عرفان اجاقی مسئولین بانک قرضالحسنه رسالت استان تفاهمنامه همکاری با شیرزاد خانی رئیس کمیته رزم آوران شهرستان کرمانشاه امضا کردند.

خبر جدید  صنعتی پویا و شکوفا است که همراه با رقابت باشد

در این نشست مسئولین و مربیان نقطه نظرات و مسائل ،مشکلات خود را به مسئولین اداره مطرح و درخواست ارتقاء تجهیزات در اماکن ورزشی بیان نمودند

در پایان از اعضاء کمیته رزم آوران سرکارخانم طاهره کرمی ، برومند محمدی و مهمان ویژه جلسه دکتربهمن سوری شهردار منطقه ۵ ، با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان و رئیس کمیته رزم آوران تجلیل بعمل آمد.