18:37:28 - شنبه 24 فوریه 2018
بارش‌های ۸۶ میلیون مترمکعبی چند روز گذشته دو سد کرمانشاه را سرریز کرد
بارش‌های ۸۶ میلیون مترمکعبی چند روز گذشته دو سد کرمانشاه را سرریز کرد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با برآورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد کرمانشاه  که در دست بهره‌برداری هستند، دو سد زاگرس و تنگ حمام هم در آستانه سرریز هستند. بارندگی‌های خوب هفته گذشته در استان کرمانشاه، حدود ۸۶ میلیون مترمکعب آورد برای هشت سد کرمانشاه به همراه داشت و به‌علاوه ذخیره

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با برآورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد کرمانشاه  که در دست بهره‌برداری هستند، دو سد زاگرس و تنگ حمام هم در آستانه سرریز هستند.

بارندگی‌های خوب هفته گذشته در استان کرمانشاه، حدود ۸۶ میلیون مترمکعب آورد برای هشت سد کرمانشاه به همراه داشت و به‌علاوه ذخیره سدهای استان با احتساب این میزان آورد حدود ۷۴۴ میلیون مترمکعب معادل ۸۹ درصد ظرفیت سدهای استان از شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه اعلام شد.

خبر جدید  هشیلان پرآب‌تر از همیشه

بر پایه این گزارش، سد سلیمان شاه که مخزن ۴۸ میلیون مترمکعبی دارد نیز به دلیل بارندگی‌های اخیر کرمانشاه سرریز شده و دو سد زاگرس و تنگ حمام نیز در آستانه سرریز هستند.

رشد 29 درصدی بارش های کرمانشاه در مقایسه با سال گذشته

رشد ۲۹ درصدی بارش های کرمانشاه در مقایسه با سال گذشته

سد گاوشان که یکی از بزرگ‌ترین سدهای استان و از منابع مهم تأمین آب شرب است نیز وضعیت ذخیره خوبی دارد و با تداوم بارش‌ها ذخیره سایر سدهای استان نیز افزایش پیداکرده و آورد سامانه بارشی فعلی نیز ظرف چند روز آینده برای چند سد کرمانشاه مشخص خواهد شد.

خبر جدید  مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ثلاث باباجانی معرفی شد

گفتنی است که میانگین بارش‌های کرمانشاه از ابتدای سال آبی جاری تا امروز پنجم اسفند را ۲۷۶ میلی‌متر رسیده  که نسبت به سال گذشته ۲۹٫۵ درصد رشد و نسبت به میانگین بلندمدت ۶٫۲ درصد کاهش داشته است و علاوه برین بارش‌های مداوم رحمت الهی سبب سرریز شدن چند سد کرمانشاه شده است.

خبر جدید  هرجا سخن از "حقوق بشر" است آمریکا باید خجالت بکشد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه