13:09:49 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
بارش باران از امروز تا شنبه ادامه خواهد داشت
بارش باران از امروز تا شنبه ادامه خواهد داشت
کرمانشاه – ایرنا – معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه از آغاز ورود یک سیستم بارش زا به جو استان خبر داد و گفت: بارش باران هم اکنون در منطقه اورامانات شروع شده و از امروز پنجشنبه (۶دی ماه) تا روز شنبه بارش باران در سطح کل استان ادامه خواهد داشت.

علی محمد زورآوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیشترین زمان بارش ها را بعداز ظهر و پنجشنبه شب اعلام کرد و افزود: این بارش در روز جمعه نیز در کل استان ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه اظهار داشت: پیش بینی می شود روز شنبه در برخی از نقاط استان نیز بارش به صورت رگبار موقت داشته باشیم.
او بارش برف در سطح استان را غیرمحتمل دانست و گفت: ممکن است در برخی از نقاط کوهستانی و گردانه ها شاهد بارش برف باشیم زیرا این بارش نسبت به بارش هفته های گذشته خفیف تر است.
زورآوند همچنین از کاهش محسوس چند درجه ای هوا بعد از بارش در سطح استان خبر داد و عنوان کرد: ممکن است در برخی از نقاط سردسیر استان دما در طول روز به سه چهار درجه بالای صفر برسد و در شب ها نیز ممکن است چند درجه به زیر صفر برسم.
معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: میانگین بارش باران در استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون به ۲۹۰ میلی متر رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۷۰ میلی متر بارندگی داشتیم ۳۱۵ درصد و نسبت به دوره بلندمدت نیز ۱۱۹ درصد رشد داشته است.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت در غرب ایران واقع شده است
۳۲۰۹/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  افزایش فوق‌العاده منطقه عملیاتی فرهنگیان برخی مناطق استان برقرار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه