12:29:26 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
بارش برف در کرمانشاه به ۴٫۳ سانتیمتر رسید/ کاهش دمای ۸ درجه زیر صفر در راه است
بارش برف در کرمانشاه به ۴٫۳ سانتیمتر رسید/ کاهش دمای ۸ درجه زیر صفر در راه است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بارش برف در کرمانشاه طی عصر دیروز تاکنون به میانگین ۴٫۳ سانتیمتر رسیده است که این میزان بارش برف در کرمانشاه، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۳۶ درصد کاهش و در بارش‌های سالیانه بلندمدت ۶۰ درصد کمبود مواجه بوده است. بر اساس گزارش هواشناسی کرمانشاه،

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بارش برف در کرمانشاه طی عصر دیروز تاکنون به میانگین ۴٫۳ سانتیمتر رسیده است که این میزان بارش برف در کرمانشاه، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۳۶ درصد کاهش و در بارش‌های سالیانه بلندمدت ۶۰ درصد کمبود مواجه بوده است.

بر اساس گزارش هواشناسی کرمانشاه، سامانه ناپایداری که جو استان را تحت تأثیر قرارداد و باعث کاهش دما و بارش برف در کرمانشاه شد، به‌تدریج در حال خارج شدن از جو استان بوده و فقط ممکن است بارش‌های ضعیفی برای نواحی شرقی استان ازجمله کنگاور و هرسین رخ دهد.

خبر جدید  همایش منطقه‌ای فرماندهان غرب ارتش در کرمانشاه برگزار شد

بارش برف در کرمانشاه

کیونان با ۱۲ سانتیمتر آمار بیشترین بارش برف در کرمانشاه را دارد

هواشناسی کرمانشاه اعلام کرده است که بیشترین بارش برف ناشی از این موج ناپایدار جوی در کرمانشاه از کیونان به میزان ۱۲ سانتیمتر گزارش شد و بارش برف خود شهر کرمانشاه نیز ۴٫۳ سانتیمتر است و در همین راستا کمترین دمای هوای شب گذشته استان مربوط به کیونان با ۸ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و دمای خود شهر کرمانشاه نیز شب گذشته به دو درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید.

خبر جدید  برگزاری مرحله شفاهی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

گفتنی است که گرم‌ترین نقطه استان در روز گذشته نیز سومار با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بود که البته با بارش برف در کرمانشاه روند دمای عمومی استان با کاهش قابل‌توجهی روبرو خواهد بود به‌طوری‌که در خود شهر کرمانشاه نیز ۶ تا ۸ درجه سانتی‌گراد کاهش دما خواهیم داشت.

خبر جدید  توزیع سوخت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه از مرز 150 میلیون لیتر گذشت

بنا بر اعلام هواشناسی استان، براثر بارش برف در کرمانشاه، پیش‌بینی وقوع یخبندان برای اکثر نواحی استان حتی نواحی معتدل به وقوع می‌پیوندد و فقط در نواحی گرمسیری ممکن است یخبندان کمتری داشته باشند و به‌این‌ترتیب کاهش دما امروز و فردا ادامه خواهد داشت و از روز سه‌شنبه هوا مقداری گرم‌تر می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه