10:29:58 - یکشنبه 18 فوریه 2018
بارندگی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ادامه دارد/ بارش ۸۱ میلیمتری در استان
بارندگی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ادامه دارد/ بارش ۸۱ میلیمتری در استان
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از تدوام بارش‌ها طی امروز تا اوایل وقت فردا خصوصا در نواحی زلزله زده (غرب استان) خبر داد. سعید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، میانگین بارش سامانه اخیر طی ۴۸ ساعته گذشته (از ساعت شش و ۳۰ دقیقه صبح جمعه) برای کل استان را

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از تدوام بارش‌ها طی امروز تا اوایل وقت فردا خصوصا در نواحی زلزله زده (غرب استان) خبر داد.

سعید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، میانگین بارش سامانه اخیر طی ۴۸ ساعته گذشته (از ساعت شش و ۳۰ دقیقه صبح جمعه) برای کل استان را حدود ۸۱ میلی‌متر اعلام کرد.

خبر جدید  مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه

وی با بیان اینکه طی این مدت در شهر کرمانشاه حدود ۵۵ میلی‌متر بارندگی داشتیم، افزود: کمترین بارش نیز از سومار به میزان ۵۴ میلی‌متر و بیشترین بارش از پاوه به میزان ۱۲۳٫۸ میلی‌متر بوده است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه از تداوم بارش‌های شدید تا اوایل وقت فردا(دوشنبه) خبر داد و عنوان کرد: شدت بارش برای نواحی شمالی و غربی استان خصوصا مناطق زلزله زده خواهد بود.

خبر جدید  آزادی ۱۹ زندانی جرائم غیرعمد در ماه رمضان

قاسمی خاطرنشان کرد: بارش باران به صورت رگبار و همراه با وزش باد و رعد وبرق است و همچنان احتمال سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر وجود دارد و مردم خصوصا درمناطق زلزله زده باید از نزدیک شدن به رودخانه‌ها و چادر زدن در مسیل رودها خودداری کنند.

وی اظهار کرد: از اواخر روز دوشنبه به تدریج این سامانه بارشی از جو استان خارج خواهد شد و در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه کاهش دمای هوا را خواهیم داشت.

خبر جدید  افکار عمومی منتظر برخورد قضایی با مقصران حادثه تلخ بیمارستان اسلام آباد است

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه