10:04:28 - دوشنبه 19 فوریه 2018
بارندگی منابع تامین آب چند شهر کرمانشاه را کدر کرد
بارندگی منابع تامین آب چند شهر کرمانشاه را کدر کرد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از کدورت آب “چشمه کاوات” به عنوان یکی از منابع تامین آب شهر جوانرود و همچنین منابع تامین آب کرند و ریجاب خبر داد. علیرضا تخت شاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بارندگی‌های شدید اخیر باعث طغیان چشمه کاوات به عنوان یکی از

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از کدورت آب “چشمه کاوات” به عنوان یکی از منابع تامین آب شهر جوانرود و همچنین منابع تامین آب کرند و ریجاب خبر داد.

علیرضا تخت شاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بارندگی‌های شدید اخیر باعث طغیان چشمه کاوات به عنوان یکی از منابع تامین آب شهر جوانرود شده و این چشمه فعلا از مدار بهره‌برداری خارج شده است.

خبر جدید  رفع نقاط کور شبکه تلفن همراه با ایجاد ۸۰ دکل مخابراتی در کرمانشاه

وی با بیان اینکه منابع جایگزینی برای تامین آب جوانرود در نظر گرفته شده و مشکلی برای تامین آب شهروندان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اکنون سه حلقه چاه در محدوده روانسر و تعدادی چاه در مسیر روستاهای جوانرود برای تامین آب شرب جوانرود در مدار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه افزود: این کدورت مقطعی است و با کاهش بارندگی‌ها به تدریج فروکش خواهد کرد.

خبر جدید  کشف ۵۷۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه

به گفته این مسئول، هم‌اکنون منابع تامین آب در ریجاب و کرند هم دچار کدورت شده، اما در این دو منطقه آب هنوز در مدار و برای مصارف شست و شو قابل استفاده است.

تخت شاهی تاکید کرد: به مردم توصیه شده در کرند و ریجاب فعلا از آب بسته‌بندی برای مصارف شرب استفاده کنند.

خبر جدید  فرصت طلایی رونق اقتصادی با حمایت از طلای سرخ بوجود می آید

وی خاطرنشان کرد: آبرسانی با تانکر و توزیع آب بسته بندی در کرند و ریجاب تا زمانی‌که طغیان منابع آب وکدورت برطرف شود، ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از مردم خواست در چنین شرایطی صرفه‌جویی بیشتری در مصرف آب داشته باشند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه