10:31:32 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
“بازار عید” کرمانشاه برای سارقان ناامن می‌شود
“بازار عید” کرمانشاه برای سارقان ناامن می‌شود
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از تشدید اجرای طرح «امنیت بازار نوروز» از امروز (۱۵ اسفند) خبر داد. سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آغاز اجرای طرح «امنیت بازار نوروز» از ابتدای اسفند، گفت: از امروز (۱۵ اسفند) این طرح با شدت بیشتری به اجرا درخواهد آمد. وی افزود:

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از تشدید اجرای طرح «امنیت بازار نوروز» از امروز (۱۵ اسفند) خبر داد.

سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آغاز اجرای طرح «امنیت بازار نوروز» از ابتدای اسفند، گفت: از امروز (۱۵ اسفند) این طرح با شدت بیشتری به اجرا درخواهد آمد.

وی افزود: در این طرح گشت‌های محسوس و نامحسوس سواره، پیاده و موتوری به کار گرفته شده‌ و با دقت تمام معابر و بازارها را تحت نظر دارند.

خبر جدید  ناجا هوشمندانه ناآرامی‌های اخیر را کنترل کرد

براری افزود: بازارهای مهم شهر کرمانشاه علاوه بر بازار اصلی مرکز شهر، بازار نوبهار، مسکن و الهیه است که نیروها عمدتا در این مناطق مستقر هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اجرای طرح در سالهای گذشته تاثیر بسیاری بر کاهش میزان سرقت در ایام پایانی سال داشته، گفت: برخی گشت‌های پلیس در پاساژهای مهم بطور ثابت مستقر هستند.

خبر جدید  برگزاری مراسم یادواره شهدای جهادگر اسلام آبادغرب

وی تاکید کرد: قطعا امسال با تلاش مضاعف بازار نوروز را برای سارقان ناامن خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در ادامه از مردم خواست خریدهای نوروز را به روزهای پایانی سال که شلوغی بازار به اوج خود می‌رسد و احتمال سوءاستفاده سارقان وجود دارد موکول نکرده و از هم اکنون برنامه ریزی برای خرید داشته باشند.

براری افزود: همچنین از مردم می‌خواهیم برای خرید حتما از کارت عابربانک استفاده کرده و از همراه داشتن وجه نقد خودداری کنند و توصیه می‌شود حتما بعد از خرید و کشیدن کارت عابر بانک، خودشان رمز کارت را وارد کنند.

خبر جدید  ادامه روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه همچنین از مردم خواست هرگونه حرکت مشکوک افراد در بازار را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه