12:24:27 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
بازدید ۲۵ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره فجر در کرمانشاه
بازدید ۲۵ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره فجر در کرمانشاه
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید بیش از ۲۵ هزار نفر از فیلم های اکران شده جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان خبر داد. مظفر تیموری در گفت و گو با خبرنگار  ایسنا، با اشاره به پایان کار جشنواره فیلم فجر در استان، گفت: امسال شاهد برگزاری

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید بیش از ۲۵ هزار نفر از فیلم های اکران شده جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان خبر داد.

مظفر تیموری در گفت و گو با خبرنگار  ایسنا، با اشاره به پایان کار جشنواره فیلم فجر در استان، گفت: امسال شاهد برگزاری پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان بودیم.

خبر جدید  حضرت فاطمه زهرا(س) والاترین اسوه و الگوی زنان در زندگی است

وی افزود: این دوره جشنواره مانند دوره‌های گذشته با استقبال خوب کرمانشاهیان همراه شد و بیش از ۲۵ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره بازدید کردند که نسبت به دوره گذشته برگزاری جشنواره بیش از پنج هزار نفر افزایش داشته است.

تیموری از اکران ۱۷ فیلم در این دوره جشنواره خبر داد و اظهار کرد: در میان فیلم‌های نمایش داده شده، فیلم‌های “به وقت شام”، “بمب، یک عاشقانه” و “مغزهای کوچک زنگ زده” با استقبال مخاطبان مواجه شد و فیلم “به وقت شام” پربازدیدترین فیلم این دوره جشنواره در استان بود.

خبر جدید  به نامه نگاری ها اکتفا نکنید

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به رونق سینماهای استان در مدت برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره‌های اینچنینی رونق خاصی به سینماها می‌دهد و در این دوره جشنواره با توجه به اکران فیلم‌های ارزشی و دلخواه مخاطبان، استقبال خوبی را شاهد بودیم.

خبر جدید  انفاق و بخشش مال بر سعادت انسان‌ها تأثیرگذار است

وی ابراز امیدواری کرد: در دوره‌های آینده بتوان فیلم‌های جشنواره را در شهرستان‌های استان نیز اکران کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه