21:20:38 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
بازسازی روحی و روانی مردم زلزله‌زده کرمانشاه مورد توجه قرار بگیرد
بازسازی روحی و روانی مردم زلزله‌زده کرمانشاه مورد توجه قرار بگیرد
به گزارش خبرنگار مهر، رضوان حکیم‌زاده عصر امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: حامل پیام تشکر خاص وزیر آموزش وپرورش از مهندس بازوند هستم که در خط مقدم ایثار و مهر برای فرزندان دیار قهرمانان هستند و از ایشان که، به تدبیر و سختکوشی خوشنام هستند جز این توقعی نمی‌رفت. حکیم‌زادهدر

به گزارش خبرنگار مهر، رضوان حکیم‌زاده عصر امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: حامل پیام تشکر خاص وزیر آموزش وپرورش از مهندس بازوند هستم که در خط مقدم ایثار و مهر برای فرزندان دیار قهرمانان هستند و از ایشان که، به تدبیر و سختکوشی خوشنام هستند جز این توقعی نمی‌رفت.

حکیم‌زادهدر ادامه افزود: مدیران آموزش و پرورش و مدرسان استان به خوبی پای کار آمدند تا روند آموزش دانش آموزان زلزله زده با تاخیر مواجه نشود که جای بسی خرسندی است.

خبر جدید  اجرای گشت های نظارتی تعزیرات در ایام نوروز

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت مقوله بازسازی در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: امر بازسازی باید به صورت جامع در نظر گرفته شود و بازسازی روحی و روانی مردم زلزله زده استان نیز مورد توجه باشد.

وی با بیان اینکه ۳۲۱ هزار و ۹۹۰ دانش آموز استان کرمانشاه باید محور تصمیم گیری ها در مناطق زلزله زده باشد، گفت: همه دستگاه های اجرایی همراه آموزش پرورش باشند و یاری رسان این مجموعه در رسیدن به اهداف متعالی باشند.

خبر جدید  مراسم یادواره شهدای محله فرهنگیان کرمانشاه برگزار شد

حکیم‌زاده همچنین یادآور شد: بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بعد از گذشت ۲ هفته از وقوع زلزله یک رکورد خوب در حوادث طبیعی کشور محسوب می‌شود.

در این نشست شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران در روند بازسازی مناطق زلزله زده تمام توان خود را به کار بگیرند، افزود: به هیچ‌ عنوان با مدیرانی که در روند بازسازی کم کاری کنند کنار نخواهیم آمد.

خبر جدید  کرمانشاه پر بارش‌ترین شهر کشور شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه