15:53:23 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
بازگشایی مرز خسروی از تراکم کاری در مرز مهران می‌کاهد
بازگشایی مرز خسروی از تراکم کاری در مرز مهران می‌کاهد
به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقاری امروز پنجشنبه در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: همه اعضای ستاد اربعین استان کرمانشاه در سال گذشته با حرکت جهادی و انقلابی زیرساختهای مرز خسروی را آماده کردند که به صورت فوق العاده از همه این عزیزان قدردانی میکنم. خبر جدید  نخستین مرکز شبانه‌روزی

به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقاری امروز پنجشنبه در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: همه اعضای ستاد اربعین استان کرمانشاه در سال گذشته با حرکت جهادی و انقلابی زیرساختهای مرز خسروی را آماده کردند که به صورت فوق العاده از همه این عزیزان قدردانی میکنم.

خبر جدید  ۳کشته و ۲۴۳ مصدوم/دستور روحانی به وزیر کشور/بازگشایی تمامی محورها

وی گفت: در سال گذشته حجم کار صورت گرفته برای مراسم ملی پیاده روی اربعین ده برابر حجم کاری برگزاری انتخابات بود. حفظ جان زائرین اربعین مهمترین اولویت برای ما بود. 

ذوالفقاری با بیان اینکه در اربعین سال گذشته، دومیلیون و سیصد و پنجاه هزار ویزا برای زائران اربعین صادر کردیم، گفت: هدف گذاری ما این است که طوری زیرساخت‌ها را برای زائرین اربعین آماده کنیم که در سال ۱۴۰۰ ، دیگر لازم به تکرار بسیاری از کارها نباشد و بیشتر امور هم به مردم عزیز سپرده شود.

خبر جدید  عشایر کرمانشاه سالانه ۶۰۰ تن روغن حیوانی کرمانشاهی تولید می‌کنند

وی افزود: در اربعین گذشته، لحظه شماری می‌کردیم که مرز خسروی بازگشایی شود. همه توافقات صورت گرفته بود اما در نهایت باوجود استفاده از همه ظرفیت مرز بازگشایی نشد. اگر مرز خسروی بازگشایی شود از تراکم کاری در مرز مهران کاسته می‌شود و هر دو مرز به شکل مطلوب‌تری قابل مدیریت هستند. 

خبر جدید  رونمایی از سامانه جامع راهنمایان گردشگری کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه