10:04:00 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
بازگشایی مرز خسروی مطالبه مردم قصرشیرین است
بازگشایی مرز خسروی مطالبه مردم قصرشیرین است
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب گفت: بازگشایی مرز خسروی از مطالبات مردم قصرشیرین و از منابع درآمدی هتل‌داران است.

فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره لزوم بازگشایی مرز خسروی اظهار کرد: خسروی از مجهزترین مرزهای کشور است کهاز زیرساختهای مناسب و استانداردیبرای رفاه حال زائران برخوردار است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب وگیلانغرب با بیان اینکه مرز خسروی ازمسیری کوتاه و دسترسی آسان، چه در داخل کشورو از طرف عراق، برخوردار است، عنوان کرد: این مرز برای تردد زائران از مسافت کمترینسبت به مرزهای دیگر برخوردار است و امنیت پایدار و کاملی نیز در آن برقرار شده؛ بنابراین انتظار میرود که مرز خسروی که یک مرز رسمی، قدیمی و شناخته شده است هرچه سریعتر بازگشایی شده و به شرایط عادی بازگردد و شاهد تردد زوار از این مرز باشیم.

خبر جدید  زلزله ۴ ریشتری گیلانغرب را لرزاند

تجری خاطرنشان کرد: بازگشایی مرز خسروی از مطالبات مردم قصرشیرین و از منابع درآمدی هتلداران است و این شهر پیش از این یک مرکز خدماتی و توریستی بوده که مشاغل مردم با حضور زائران عتبات عالیات در آن رونق داشت.

وی با بیان اینکه وجودداعش و جریانات تکفیری از موانع بازگشایی این مرز بود که این تهدیدها از میان رفته، گفت: وجود گروهکهای تروریستی موجب شده بود ارادهای در دولتمردان عراق برای بازگشایی این مرز نباشد، اما اکنون با وعدههایی که دادند و با پیگیریهای مسئولان هرچه سریعتر شاهد بازگشایی این مرز هستیم.

خبر جدید  راه‌اندازی سامانه کالای یارانه‌ای برای نخستین‌بار در کشور

انتهای پیام/۴۰۳۴/۴۱۲۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه