23:31:45 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه در لیگ دسته سه هندبال کشور شد
باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه در لیگ دسته سه هندبال کشور شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در سری مسابقات انتخابی، باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه در لیگ دسته سه هندبال کشور مجوز حضور پیدا کرد. مسابقات قهرمانی هندبال استان کرمانشاه و انتخابی مسابقات لیگ دسته سوم هندبال کشور با حضور تیم‌های صحنه، کنگاور، جوانرود و باشگاه مدافعان حرم برگزار شد، باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در سری مسابقات انتخابی، باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه در لیگ دسته سه هندبال کشور مجوز حضور پیدا کرد.

مسابقات قهرمانی هندبال استان کرمانشاه و انتخابی مسابقات لیگ دسته سوم هندبال کشور با حضور تیم‌های صحنه، کنگاور، جوانرود و باشگاه مدافعان حرم برگزار شد، باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه پس از پیروزی در مسابقات مختلف در مصاف با تیم جوانرود در آخرین لحظات نماینده جوانرود انصراف داد و باشگاه مدافعان حرم با برتری مقابل صحنه و کنگاور به‌عنوان نخست دست‌یافت.

خبر جدید  دشمن امروز به دنبال سهل‌انگاری مسلمانان به مسأله فلسطین است

 تیم باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه

بر پایه این گزارش، این اولین حضور باشگاه مدافعان حرم در مسابقات رسمی است که در این دوره با حمایت و اسپانسری شرکت تولیدی پوشاک و چاپ باخترزمین به مقام نخست دست پیدا کرد.

میلاد صفری، سرپرست تیم باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه گفت: هر سه تیم با تمام توان شرکت کرده بودند و نتایج بازی‌ها بسیار نزدیک بود اما تیم باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه نیز با اتکا به توان بدنی بازیکنان جوان و استفاده از تجربیات سایر بازیکنان بزرگ‌سال، موفق شد جواز حضور در مسابقات لیگ دسته سوم کشور را کسب کند.

خبر جدید  موانع موجود برسر راه تولیدکننده داخلی/لزوم کاهش قوانین دست وپاگیر

صفری افزود: شرکت تولیدی پوشاک و چاپ باخترزمین، نیازهای تیم را به‌صورت کامل پوشش دادند و من از آقای آرمان رستم پور مدیریت این شرکت کمال تشکر رادارم.

وی ادامه داد: تمرینات تیم به‌خوبی در حال انجام است و امیدواریم حضور موفقی در مسابقات آتی داشته باشیم.

صفری گفت: با صحبت‌های انجام‌شده ممکن است مجدداً بانام شرکت تولیدی پوشاک و چاپ باخترزمین در مسابقات لیگ حاضر شویم و این جای خوشحالی دارد که آقای رستم پور و همکارانشان توجه ویژه‌ای به ورزش هندبال دارند.

خبر جدید  مشکلات بانکی مهمترین مشکل واحد‌های تولیدی استان

لازم به ذکر است که تیم باشگاه مدافعان حرم نماینده کرمانشاه، با هدایت شهریار درخشنده و میلاد صفری کمتر از یک ماه دیگر عازم مسابقات لیگ دسته سوم کشور می‌شود. همچنین محسن حسنی به‌عنوان بهترین بازیکن در مسابقات استانی معرفی شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه