10:28:00 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
بالا رفتن قیمت طلا ناشی از گرانی دلار است
بالا رفتن قیمت طلا ناشی از گرانی دلار است
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه دلیل اصلی بالا رفتن قیمت طلا را ناشی از گرانی دلار دانست و گفت: گرانی مقداری رونق را به بازار طلا برگردانده است. مجتبی فیروزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به افزایش قیمت اخیر طلا در بازار، اظهار کرد: دلیل اصلی این افزایش، گران شدن

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه دلیل اصلی بالا رفتن قیمت طلا را ناشی از گرانی دلار دانست و گفت: گرانی مقداری رونق را به بازار طلا برگردانده است.

مجتبی فیروزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به افزایش قیمت اخیر طلا در بازار، اظهار کرد: دلیل اصلی این افزایش، گران شدن دلار بود و تغییر چندانی در قیمت جهانی طلا نداشتیم.

وی با بیان اینکه نرخ طلا در ایران بر اساس قیمت جهانی طلا ضرب در دلار تقسیم بر پول ایران محاسبه می‌شود، افزود: بالا رفتن قیمت دلار باعث شده قیمت طلا هم در داخل کشور ایران بالا برود.

خبر جدید  کاهش ۱۲ درصدی جرائم نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه معتقد است، تا زمانی‌که قیمت دلار بالا باشد قیمت طلا نیز همین میزان خواهد ماند و نوسانات قیمت هم بستگی به دلار دارد. تنها عاملی که می‌تواند قیمت طلا را کاهش دهد پای کار آمدن بانک مرکزی برای کاهش قیمت دلار است.

وی بالا رفتن قیمت طلا را زمینه‌ساز رونق در بازار دانست و تاکید کرد: خرید و فروش‌ها کمی بهتر شده، زیرا مردم ما معمولا عادت دارند وقتی که چیزی گران می‌شود بیشتر آن را می‌خرند.

خبر جدید  برگزاری دومین جشنواره کارگاههای سینمای حرفه ای در سنقر

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه تصریح کرد: البته اقبال مردم بیشتر به سمت سکه است که نسبت به طلا برای خرید و فروش زیان کمتری دارد.

فیروزی یادآور شد: هرچقدر به سمت بازار عید پیش برویم رونق خرید و فروش طلا بیشتر خواهد شد و ما بیشترین فروش در سال را در همین ایام داریم.

خبر جدید  تازه آباد کرمانشاه باز هم لرزيد

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه از فعالیت حدود ۶۰۰ واحد عرضه طلا و جواهر در کرمانشاه خبر داد و افزود: از این تعداد حدود ۱۶۰ تا ۱۷۰ واحد بدون مجوز هستند. اکثر این واحدها خودشان برای فرار از مالیات و سایر هزینه‌ها جواز نمی‌گیرند و برخورد و پلمب آنها نیز به صورت مستمر انجام می‌شود.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه