4:46:52 - جمعه 3 مه 2019
بالگردهای هوانیروز درسیل اخیر ۸۰۰ تن از مصدومان را جابجا کردند
بالگردهای هوانیروز درسیل اخیر ۸۰۰ تن از مصدومان را جابجا کردند
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه از انجام ۱۰۰ ساعت پرواز توسط بالگردهای هوانیروز در جریان سیل اخیر در استان های ایلام، کرمانشاه و لرستان خبرداد که در این خصوص ۸۰۰ تن از مصدومان و گرفتاران در سیلاب را جابجا کردند.

امیرسرتیپ خلبان حشمت الله آزادی فر روز پنجشنبه در حاشیه یادواره شهید شیرودی در روستای زرین جوب سرپل ذهاب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در سیل اخیر بالگردهای هوانیروز ۴۲ تن بار شامل مواد غذایی و اقلام مورد نیاز سیل زدگان را حمل کردند.
وی همچنین با تشریح اقدام های هوانیروز در انجام پروازهای امدادرسانی به آسیب دیدگان و متاثران از زلزله غرب کرمانشاه سال ۹۶ در استان کرمانشاه، اظهار کرد: در جریان زلزله، هوانیروز با انجام ۱۲۰ ساعت پرواز در مجموع یک هزار و ۲۰۰ تن از مصدومان را جابجا کرد و همچنین ۱۰ تن بار به مناطق زلزله زده حمل کرد.
وی با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت شهید شیرودی گفت: کسانی که از مملکت دفاع می کنند ماندگار می شوند و شهید شیرودی به عنوان یک شخصیت ماندگار در جهان شناخته شده است چون جان و بهترین داراییش را تقدیم انقلاب کرد.
مسئول عقیدتی سیاسی هوانیروز کرمانشاه نیز به خبرنگار ایرنا گفت: امروز در کربلای شهدای غرب و یادمان شیرودی جمع شدیم تا بار دیگر با شهیدان بیعت کنیم زیرا شهید شیرودی از افتخارات ارتش است و ما به عنوان نیروهای مسلح و هوانیروز راه شهدا را ادامه می دهیم.
یادمان شهید شیرودی در پنج کیلومتری شمال غربی شهر سرپل ذهاب قرار دارد که محل شهادت این خلبان دلاور هوانیروز است که در جریان عملیات بازی‌دراز در هشتم اردیبهشت ۱۳۶۰ در این منطقه به شهادت رسید.
۳۰۱۲/۷۳۹۹/۸۰۶۶

خبر جدید  جشنواره کتابخوانی رضوی برای جامعه هدف بهزیستی برگزار می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه