22:02:34 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
باند توزیع کننده عمده مواد مخدر در کنگاور منهدم شد
باند توزیع کننده عمده مواد مخدر در کنگاور منهدم شد
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ غضبان احمدی فرد فرمانده انتظامی شهرستان سنقر اظهار داشت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با استفاده از کار اطلاعاتی و انتظامی یک باند حرفه ای توزیع عمده مواد مخدر را در یکی از شهرک های سنقر شناسائی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قراردادند.   وی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ غضبان احمدی فرد فرمانده انتظامی شهرستان سنقر اظهار داشت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با استفاده از کار اطلاعاتی و انتظامی یک باند حرفه ای توزیع عمده مواد مخدر را در یکی از شهرک های سنقر شناسائی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قراردادند.  

وی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی پرسنل یگان امداد شهرستان در یک عملیات غافلگیرانه سه نفر از اعضای این باند را در مخفیگاه دستگیر و  ۱۷کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.  

فرمانده انتظامی سنقر با اشاره به اینکه اعضای این باند دارای سوابق متعدد توزیع مواد مخدر و سرقت هستند، گفت: در این راستا متهمان به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
 
سرهنگ احمدی فرد عنوان کرد: پلیس بعنوان خدمت گذار مردم از تمام توان و ظرفیت خود به منظور برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان استفاده و قاطعانه با سوادگران مرگ برخورد می کند.

دستگیری ۲ سارق حرفه ای قطعات خودرو  

 سرهنگ حسین براری توضیح داد: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان کرمانشاه، ماموران رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. 

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان با استفاده از منابع و مخبرین و تحقیقات محلی  توانستند دونفر سارق حرفه ای را که به صورت ماهرانه ای اقدام به سرقت قطعات خودرو می کردند، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده اند، گفت: این سارقان در بازجویی های اولیه در کلانتری به پانزده فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان کرمانشاه  اعتراف کردند. 

سرهنگ براری در پایان به شهروندان توصیه کرد: اگر امکان توقف در پارکینگ وجود ندارد، نسبت به نصب تجهیزات ایمنی و بازدارنده جهت جلوگیری از سرقت اقدام  کنید.

خبر جدید  برگزاری مراسم عزاداری ارتحال امام خمینی(ره) دراسلام آبادغرب

دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در کرمانشاه  

سرهنگ حسین براری توضیح داد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره نزاع دسته جمعی در آدرس فرهنگیان فاز ۲ کرمانشاه ماموران کلانتری ۲۱ نیایش به سرعت راهی منطقه شدند. 

وی افزود: پس از حضور ماموران در صحنه مشخص شد که پنج نفر به دلیل اختلافات شخصی ضمن ایجاد درگیر و ضرب و جرح، باعث رعب و وحشت برای مردم و اخلال در نظم عمومی منطقه شده اند. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت:  با حضور مقتدرانه پلیس تمامی عاملان نزاع دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند. 

سرهنگ براری تصریح کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که عده ای هنجار شکن آرامش و نظم عمومی را مختل و برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند.

انهدام باند توزیع کننده عمده مواد مخدر در کنگاور  

 سرهنگ عزیز الهیاری در این خصوص گفت: مامورین این انتظامی با انجام کار اطلاعاتی و بررسی های فنی از فعالیت یک باند حرفه ای در زمینه خرید و فروش مواد مخدر مطلع و بلافاصله رسیدگی به موضوع را در قالب یک عملیات مشترک در دستور کار قرار دادند. 

وی افزود: این باند حرفه ای در پوشش اعضای یک خانواده متشکل از ۲ مرد و ۲ زن، قصد انتقال مواد مخدر به کرمانشاه را داشتند که ماموران با اجرای طرح کنترل محور مواصلاتی کرمانشاه به کنگاور در نهایت خودرو حامل را در ایستگاه شهید زنگنه متوقف و در بازرسی بعمل آمده موفق به کشف  ۳ کیلو و ۵۱۸ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به نحو ماهرانه ای در لای لباس جاسازی شده بود، شدند. 

فرمانده انتظامی کنگاور با اشاره به دستگیری ۴ نفر در این خصوص و تشکیل پرونده قضایی برای آنان گفت: ۲ نفر از متهمان دارای سابقه کیفری در امر تهیه و توزیع مواد مخدر هستند، که همگی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

خبر جدید  تعدادی از خیابان‌های کرمانشاه به طرح جامع مدیریت جهت اضافه شدند

کاهش ۱۶ درصدی وقوع سرقت دراسلام آباد غرب  

سرهنگ بهروز سرتیپ نیا، گفت: هدف پلیس ایجاد رضایتمندی و خوشحالی شهروندان است و بایدتمام سعی و تلاش بر این باشد که با برخورد با هنجارشکنان اجتماعی و برهم زنندگان نظم و امنیت، این آرامش و شادابی را به مردم هدیه دهیم. 

سرهنگ سرتیپ نیا افزود: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه سرقت مغازه ۶۸درصد، اماکن دولتی ۱۰ درصد، محتویات داخل خودرو ۳۸ درصد، احشام ۳۶درصد، جیب بری ۵۰درصد و سایر سرقتها ۳۵درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش وقوع پیدا کنند.  

این مقام انتظامی افزود: در این مدن کشفیات سرقت داخل خودرو ۳۴ درصد ،خودرو ۱۰۰درصد،موتور سیکلت ۵۰درصد،کیف قاپی ۱۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است و همچنین در رابطه با کشفیات انواع مواد مخدر در این مدت ۱۱۴ نفر دستگیر و چهار باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده اند. 

سرهنگ سرتیپ نیا گفت: در این مدت ۳۰۲ فقره انواع سرقت در شهرستان توسط عوامل انتظامی و پلیس های تخصصی کشف شده است که در این رابطه ۱۹۴ نفر مجرم دستگیر و پس از اثبات جرم روانه زندان شده اند. 

وی اظهار داشت: بهره مندی از ظرفیت خود مردم در قالب شورا های پیشگیری از آسیب های اجتماعی، معتمد پلیس، همیاران و پلیس های افتخاری از جمله اقدامات مشارکت محور نیروی انتظامی است که در این زمینه محصولات آموزشی، فرهنگی در قالب های مختلف تهیه و دراختیار علاقمندان قرار داده شده است.

انهدام باند حرفه ای سرقت در کنگاور  

 سرهنگ عزیز الهیاری اظهار داشت: مامورین این انتظامی با اقدامات اطلاعاتی پی به فعالیت یک باند حرفه ای سرقت برده و با اطلاع از ورود این باند به داخل شهرستان بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. 

خبر جدید  زمین لرزه ۳ ریشتری سومار را لرزاند/ وقوع پس لرزه در ازگله

وی افزود: ماموران با تشکیل ۳ تیم عملیاتی اقدام به کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان نموده که درنهایت سارقین با یکدستگاه خودرو پراید در ایستگاه شهید زنگنه شناسایی و در یک عملیات ضربتی متوقف شدند. 

فرمانده انتظامی کنگاور یادآور شد: سه سرنشین خودرو به محض توقف خودرو اقدام به فرار به سمت کوه های اطراف کردند و در نهایت با تعقیب و گریز طولانی مدت توسط مامورین دستگیر شدند که در بازرسی بعمل آمده از خودرو مقدار ۳۵۰ مترسیم برق مسی و یک عدد قیچی مخصوص سیم بر کشف شد. 

سرهنگ الهیاری ادامه داد: با بررسی بعمل آمده متهمان که دارای سابقه کیفری سرقت مسلحانه بودند به سرقت های متعدد در استان های همجوار اعتراف کردند.

اجرای طرح بازدید از اماکن رفاهی بین راهی روانسر    

 سرهنگ محمد قنبری گفت: با توجه به آغاز ایام سفرهای نوروزی پلیس اطلاعات شهرستان با تشکیل تیم تلفیقی با اداره میراث فرهنگی، شبکه بهداشت و درمان، اداره صنعت ومعدن و بازرسین اطاق اصناف اقدام به بازدید ونظارت بر مراکز واقامتگاه های بین راهی و رستوران ها کردند. 

وی ادامه داد: در این بازدید  ضمن بررسی مولفه های بازبینه ها از لحاظ انتظامی، به ۲ واحد بدلیل نداشتن پروانه فعالیت اخطار پلمپ داده و از ۶ واحد صنفی نی زبدلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی تعد کتبی اخذ شد.  

فرمانده انتظامی روانسر عنوان کرد: این انتظامی در راستای وظایف محوله همواره نظارت واقدامات کنترلی خود را بر صنوف واماکن بین راهی بخصوص منطقه تفریحی غار قوری قلعه و شبانکاره اجراء می کند. 

سرهنگ قنبری ازشهروندان خواست هرگونه تخلفی را ازطریق سامانه ۱۱۰به ناجا منعکس کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه