به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، نرگس یوسفی مسوول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: ۲۰ تا ۲۵ درصد بیمه ورزشی بانوان استان در سال گذشته رشد داشته است که این آمار گویای این است که موفق شدهایم بانوان بیشتری را به سمت ورزش در سطح استان جذب کنیم.

او با بیان اینکه امسال برنامههایی برای افزایش این میزان از علاقه مندی بانوان به ورزش در نظر گرفته شده، ادامه داد: به میزان تقریبی بیش از ۲۳ هزار بانوی ورزشکار در سطح استان دارای بیمه ورزشی هستند.

خبر جدید  هزینه کرد زکات صرف حفظ زنان و دختران بی سرپرست شود

یوسفی با بیان اینکه برنامههای متعددی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در نظر گرفته شده، اظهار داشت: رشتههای متعدد ورزشی برای بانوان در مجموعه ورزشی کوثر از ۶.۵ صبح آغاز میشود و تا ساعت ۲۱ دایر خواهد بود.

یوسفی از برگزاری لیگهای کشوری و برپایی جشنوارههای بومی محلی و ورزشهای همگانی به عنوان دیگر برنامهها یاد کرد و افزود: با توجه به نقش مهم ورزش در سلامت جسم و روح توصیه میشود همه به ویژه دختران و بانوان به ورزش توجه ویژه داشته باشند.

خبر جدید  اجازه نمی‌دهم کسی با آبروی ورزش استان کرمانشاه بازی کند/ با غایبین مجمع انتخابات وزنه برداری کرمانشاه برخورد می کنیم

او با بیان اینکه معمولاً برنامههای بومی محلی در روستاها برگزار میشود، افزود: بی شک برگزاری جشنواره ورزشی «دا» یکی از طرحهای ملی پیشنهادی وزارت خواهد بود در سطح استان ما نیز برگزار خواهد شد.