19:04:31 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
بانکها برای ضمانت متقاضیان طرحهای اشتغال فراگیر اعمال سلیقه نکنند
بانکها برای ضمانت متقاضیان طرحهای اشتغال فراگیر اعمال سلیقه نکنند
به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین جلسه کمیته فنی طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار برگزار شد.  بررسی مشکلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی با حضور بانک های عامل مهمترین موضوع این جلسه بود. در آغاز این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی از بانکهای عامل

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین جلسه کمیته فنی طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار برگزار شد.

 بررسی مشکلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی با حضور بانک های عامل مهمترین موضوع این جلسه بود.

در آغاز این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی از بانکهای عامل خواست بر روی وثیقه و ضمانت های متقاضیان اعمال سلیقه نکنند و با توجه به قوانین و دستورالعمل های ابلاغی عمل نمایند.

خبر جدید  دشمن پنبه تغییر راهبرد ایران را از گوش درآورد

 شاه آبادی افزود : ملاک عمل بانک ها در تشکیل پرونده برای متقاضیان طرح ها ، طرح های معرفی شده در سامانه کارا خواهد بود.

 شاه آبادی همچنین جهت جلوگیری از تجمع و کاهش تردد در بانکها از روسای بانکهای عامل خواست در زمان اولین مراجعه متقاضیان به بانک ، آنان را نسبت به کلیه قوانین و مدارک مورد نیاز وام های طرح های اشتغال فراگیر و روستایی آگاه و راهنمایی کنند .

خبر جدید  ثبت رکورد بارش در ۲۴ ساعت گذشته برای روانسر و سرپل ذهاب

 فرماندار هرسین همچنین در ادامه سخنانش از اعضای کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری خواست وام هایی که اشتغال زایی زیادی دارند و متقاضی اراده و دانش لازم را برای انجام کار دارد بصورت ویژه بررسی و مورد توجه و رسیدگی قرار دهند.

 در پایان روسای بانک های حاضر در جلسه به بیان نکات مورد نظر خود پرداختند.

خبر جدید  روند پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان کُند است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه