12:27:45 - دوشنبه 5 فوریه 2018
باید از همه ظرفیت‌ها برای تکمیل کتابخانه مرکزی کرمانشاه استفاده کنیم
باید از همه ظرفیت‌ها برای تکمیل کتابخانه مرکزی کرمانشاه استفاده کنیم
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه بر لزوم پیگیری جهت تکمیل کتابخانه مرکزی کرمانشاه تاکید کرد. به گزارش ایسنا، محمدابراهیم الهی تبار در جلسه انجمن کتابخانه‌های استان گفت: ترویج کتابخوانی از ضرورت‌ها و اولویت‌های جامعه است و همه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای ترویج این هدف فرهنگی بکار بگیرند . وی افزود: مطالعه

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه بر لزوم پیگیری جهت تکمیل کتابخانه مرکزی کرمانشاه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمدابراهیم الهی تبار در جلسه انجمن کتابخانه‌های استان گفت: ترویج کتابخوانی از ضرورت‌ها و اولویت‌های جامعه است و همه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای ترویج این هدف فرهنگی بکار بگیرند .

وی افزود: مطالعه و کتابخوانی یک راه موثر جهت افزایش آگاهی مردم است و تاثیر چنین کارهای فرهنگی بر بالا رفتن کیفیت زندگی و امنیت روانی جامعه است. به همین خاطر باید یک برنامه ریزی منسجم چه در حوزه سخت افزاری و چه در حوزه نرم افزاری تدوین شود که منجر به تصمیم سازی و تصمیمگیری های درست و مناسب شود.

خبر جدید  باند سارقان خودرو در دام پلیس کرمانشاه

الهی تبار افزود: باید ظرفیت سازمانهای مردم نهاد جهت تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه به کار گرفته شود. همچنین از ظرفیت اساتید حوزه و دانشگاه، مساجد، آموزش و پرورش، نخبگان و… استفاده شود.

وی با اشاره به ضرورت تکمیل کتابخانه مرکزی کرمانشاه گفت: باید همه ظرفیت‌ها را برای تکمیل کتابخانه مرکزی به عنوان یک ضرورت فرهنگی در استان به کار گیریم.

خبر جدید  معرفی نفرات برتر رقابت‌های پاراگلایدر قهرمانی کشور در کرمانشاه

معاون استانداری کرمانشاه همچنین با تاکید بر ضرورت پرداخت سهم نیم درصدی شهرداری‌ها به حساب نهاد کتابخانه‌ها گفت: شهرداری ها باید نیم درصد از درآمد سالیانه خود را به حساب نهاد کتابخوانه ها واریز کنند و انتظار می رود هر شهرداری که بدهی در این زمینه دارد، در اسرع وقت پرداخت کند.

خبر جدید  انفجار مین در سرپل ذهاب ۲ مصدوم برجا گذاشت

الهی تبار ادامه داد: به دنبال این هستیم با توجه به ظرفیت‌های زیادی که وجود دارد، منشور و سیاست‌های فرهنگی را تکمیل و ضرورت‌های فرهنگی را احصاء کنیم .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه