14:09:50 - جمعه 2 مارس 2018
باید با طبیعت به عدالت رفتار کنیم/ اهمیت درختکاری در دین اسلام
باید با طبیعت به عدالت رفتار کنیم/ اهمیت درختکاری در دین اسلام
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با توصیه همگان به تقوای الهی و پرهیز از معصیت اظهار داشت: عدالت در همه شؤون زندگی باید جاری و ساری باشد. آیت الله حجتی با بیان اینکه تقوا بدی ها را از ریشه از بین می‌برد، افزود: برای پیاده شدن

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با توصیه همگان به تقوای الهی و پرهیز از معصیت اظهار داشت: عدالت در همه شؤون زندگی باید جاری و ساری باشد.

آیت الله حجتی با بیان اینکه تقوا بدی ها را از ریشه از بین می‌برد، افزود: برای پیاده شدن عدالت اجتماعی در جامعه خیلی فاصله داریم، اجرای عدالت از بسیاری از ناهنجاری ها و ظلم ها جلوگیری می‌کند.

خبر جدید  مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه منصوب شد

امام جمعه موقت کرمانشاه در ادامه به ایثار خانواده‌های معظم شهدا اشاره کرد و گفت: همسران شهدا جایگاه والایی دارند و از ام البنین درس گرفته‌اند و فرزندان نیکویی را تربیت کردند.

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن احسان و نیکوکاری و سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی رحمة الله علیه گفت: خداوند بر نیکوکاری و بخشش تأکید بسیار نموده است.

خبر جدید  مسمومیت 46 کرمانشاهی با "قارچ سمی"

وی همچنین به روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: باید طبیعت را حفظ کنیم و در ایام نوروز و فروردین مردم بهره مند شوند. مقام معظم رهبری در روز درختکاری با دست خود درخت می کارد و ما در هر روستا و شهری که هستیم یک درخت بکاریم.

خبر جدید  برپایی۱۳۳۰ پایگاه برای جشن نیکوکاری در استان کرمانشاه

آیت الله حجتی با اشاره به اینکه باید با طبیعت به عدالت رفتار کنیم، گفت: درختکاری بسیار صواب دارد و حضرت نبی اکرم صلی الله علیه و آله و سلم به این مهم اهتمام داشتند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه