21:07:45 - جمعه 11 دسامبر 2020
با هتاکان تکیه معاون الملک برخورد شود
با هتاکان تکیه معاون الملک برخورد شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه می گوید سالانه ۵ هزارو ۲۵۰ تن عسل از جهار صدو ۴۴کلونی تولید در کرمانشاه تولید می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای حرکت هنجار شکنانه و توهین به تکیه امام حسین (ع) در تکیه معاون الملک را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر دست‌های ناپاک و عناصر آلوده در حرکتی مشکوک با سوء استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با هتک حرمت یکی از اماکن متبرکه و مقدسه کرمانشاه، قدمگاه عاشقان و دلدادگان حسینی قلوب مردم مومن و خداجوی شهرمان و امت مسلمان و ولایتمدار استان را بدرد آورد و عواطف پاک دینی همگان را جریحه‌دار کرد.

خبر جدید  حضور ۴۰۰ گردشگر از سراسر کشور در اماکن تاریخی استان+تصایر

بدون شک این اقدام زشت و هنجارشکنانه به عنوان یک عمل ضداخلاقی و برخلاف شرع و عقل و عرف و در هر زمان و به‌هر شکل که اتفاق افتاده باشد شدیداً محکوم است و اهانت به حیثیت شهر و همه شهروندان و شکستن حریم اخلاق و فرهنگ عمومی و علائق مذهبی مردم محسوب می‌شود.

خبر جدید  سلامت آب آشامیدنی در کنترل کامل مراقبان سلامت محیط است

انتظار از مراجع قانونی و نظارتی آن است که به فوریت و بدون فوت وقت عوامل و عناصر اصلی این منکر اجتماعی و جرم آشکار اخلاقی و فرهنگی را که در شرایط دشوار و حساس، موجب سلب آرامش جامعه شده‌اند، شناسایی و بر اساس قانون با آن‌ها برخورد نمایند.

قرآن کریم برای اشاعه دهندگان فحشا و منکرات در جامعه مجازات سختی مطرح کرده است. اینجانب از مسئولین محترم و مراجع قانونی ضمن تشکر از همه اقدامات انجام شده، تقاضا می‌کنم نتیجه پیگیری‌های خود را به اطلاع مردم غیور و شهیدپرور برسانند و موجب آرامش و تسکین آلام آنان را فراهم آورند.

خبر جدید  بارش سنگین برف در ارتفاعات دالاهو

ولله المستعان و هو کل شئ شهید

خادم و ارادتمند همه مردم با ایمان بویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه