0:56:51 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
بخشش چهار قاتل نزاع خانوادگی در کرمانشاه/ گذشت خانواده مقتولین و بازگشت آرامش به روستا
بخشش چهار قاتل نزاع خانوادگی در کرمانشاه/ گذشت خانواده مقتولین و بازگشت آرامش به روستا
ایلنا: رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه از بخشش چهار قاتل پس از ۷ سال پای چوبه دار خبرداد.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه از بخشش چهار قاتل پس از ۷ سال پای چوبه دار خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جبار تجری در این باره گفت: در پی اختلاف قومی بین اهالی یکی از روستاهای توابع کرمانشاه در سال ۱۳۹۰ نزاعی به دلیل عدم سازش و توافق بر سر زمینهای کشاورزی بین آنها رخ میدهد که منجر به قتل چهار نفر از اهالی یک روستا که دارای نسبت فامیلی هستند، میشود.

خبر جدید  مرگ ماهیگیر جوان در هرسین بر اثر برق گرفتگی

وی افزود: پس از حضور نیروهای پلیس در محل و انجام تحقیقات لازم، چهار قاتل دستگیر شدند و پس از سیر مراحل قانونی پرونده، حکم قصاص قاتلان صادر و تایید شد و استیضان حکم از دیوان عالی جهت اعدام صادر و ابلاغ شد.

وی افزود: سال گذشته به درخواست خانوادههای قاتلان و رئیس کل دادگستری استان این پرونده به ستاد تالیف قلوب شورای حل اختلاف کرمانشاه ارجاع شد و پس از ورود پرونده به این شورا تلاش های شبانه روزی اعضای ستاد تالیف قلوب جهت صلح میان خانوادههای درگیر در مخاصمه آغاز شد که سرانجام این تلاشها به ثمر رسید و خانوادههای مقتولین با حضور در یکی از دفترخانه های کرمانشاه اقدام به گذشت از قاتلین کردند.

خبر جدید  حضور به موقع پلیس سرپل ذهاب جان راننده کامیون را نجات داد

تجری اضافه کرد: از آنجایی که پس از نزاع سال ۹۰ رعب و وحشت در این روستا حاکم شده بود و بسیاری از اهالی روستا مجبور به ترک محل زندگی خود شده بودند، این سازش آرامش را به منطقه بازگردانده و زمینه بازگشت خانواده های مهاجر را فراهم کرده است.

خبر جدید  گروگانگیری و درگیری در مراسم ختم/ اختلافات خانوادگی انگیره گروگانگیر


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه