17:11:45 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
برادرکشی در اسلام‌آباد غرب/ دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت
برادرکشی در اسلام‌آباد غرب/ دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه از قتل جوان ۳۲ ساله توسط برادر خود با سلاح گرم خبرداد. به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی ضمن اعلام این خبر گفت: مردی ۳۰ ساله ظهر امروز برادر ۳۲ ساله خود را با استفاده از سلاح گرم به در یکی از خیابان‌های شهر اسلام‌‌آباد غرب به قتل رساند و متواری شد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه از قتل جوان ۳۲ ساله توسط برادر خود با سلاح گرم خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی ضمن اعلام این خبر گفت: مردی ۳۰ ساله ظهر امروز برادر ۳۲ ساله خود را با استفاده از سلاح گرم به در یکی از خیابان‌های شهر اسلام‌‌آباد غرب به قتل رساند و متواری شد.

خبر جدید  انجام ماهیانه ۳ هزار زایمان دربیمارستان‌های استان کرمانشاه

وی افزود: پس از وقوع این حادثه ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری قاتل را آغاز کردند و در نهایت ماموران در کمتر از یک ساعت محل اختفای متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه دلیل وقوع این قتل مشخص نیست، اظهار داشت: دلایل وقوع این قتل توسط کارآگاهان پلیس آگاهی در حال بررسی است.

خبر جدید  برگزاری گردهمایی مصون سازی فرهنگی در سپاه ناحیه سنقر

آمویی با اشاره به خطرات نگهداری سلاح گرم توسط افراد از مردم خواست در صورت اطلاع از حمل و نگهداری سلاح توسط افراد موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه