11:47:12 - سه‌شنبه 14 مه 2019
برخورد با ۴۰۰ اغذیه‌فروشی و کافی‎شاپ متخلف در ماه رمضان؛ تعدادی از واحدهای صنفی کرمانشاه پلمب شد
برخورد با ۴۰۰ اغذیه‌فروشی و کافی‎شاپ متخلف در ماه رمضان؛ تعدادی از واحدهای صنفی کرمانشاه پلمب شد
معاون فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه پلیس با متخلفان روزه‏‌خواری قاطعانه برخورد می‌کند، گفت: در این رابطه با ۴۰۰ اغذیه‌فروشی و کافی‎شاپ متخلف در ماه رمضان برخورد قانونی انجام شد.

سرهنگ محمد‏رضا آمویی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه رعایت محدودیتهای شرعی و قانونی و احترام به مؤمنان و روزهداران میتواند فضای معنوی مناسبی در شهر کرمانشاه ایجاد کند، اظهار داشت: پلیس نظارت بر اماکن از سوی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ماموریت داردبه صورت منظم و مستمر بر فعالیت اغذیهفروشیها و رستورانها نظارت کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برای رعایت شئون ماه مبارک رمضاندر سطح شهر، دستگاه‎های مختلفی در حال فعالیت هستند، بیان کرد: به دلیل رفاه حال مسافران و افرادی که به علت بیماری قادر به روزه گرفتن نیستند، به بعضی از اصنافدر چارچوب رعایت موازین اسلامی به نحوی که تظاهر به روزه خواری نباشد، اجازه فعالیت در ماه رمضانداده شده است.

خبر جدید  نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: تمام مردم اگر زکات پرداخت کنند برای خدمت به فقرا کافی است

وی با بیان اینکه برخورد قاطعانهایبا اصناف متخلف و کسانی که تظاهر به روزه‏خواری می‎کنند، انجام می‎شود، عنوان کرد: تاکنون با ۴۰۰ اغذیهفروشی و کافی‎شاپ متخلف در ماه رمضان برخورد قانونی انجام شده که تعدادی از آنها با هماهنگی دستگاه قضایی پلمب شده است.

آمویی با اشاره به اینکه چهار اکیب گشت نظارتی هم اکنون در حال گشت‏زنی در سطح شهر هستند، بیان کرد: پلیس اماکن به همراه دستگاه‏های مربوطه با فروشنده‎هایی که قوانین را رعایت نمی‏کنند، برخورد قانونی انجام می‎دهند.

خبر جدید  کرمانشاه| فعالیت صادراتی مرز سومار از سر گرفته شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه افرادی که به هر علتی قادر به روزه گرفتن نیستند، مجوز اقدام به تظاهر و روزه خواری را در سطح شهر ندارند، بیان کرد: سال گذشته افرادی بسیاری به علت تظاهر به روزه خواری به دستگاه قضایی معرفی شدند.

آمویی با بیان اینکه شهروندان کرمانشاهی حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه دارند، تصریح کرد: برای معنویت شهر و ترویج روزه‏داری و همچنین جلوگیری از روزه‏خواری در ماه رمضان، باید فرهنگسازی مناسبی توسط دستگاه‏های مربوطه انجام شود، زیرا ماه رمضان برگرفته از اعتقادات و ارزشهای مسلمانان است.

خبر جدید  جشنواره ملی نخود در استان کرمانشاه برگزار می‌شود

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه افراد باید تابع قوانین و مقررات باشند و به آن احترام گذاشته و رعایت کنند، بیان کرد: هر ساله به لطف ماه مبارک رمضان شاهد کاهش جرائم در سطح جامعه هستیم که این خود به نوعی از نعمات پروردگار است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه