1:07:15 - شنبه 5 ژانویه 2019
برخی‌ها می‌خواهند بین علمای دین و مردم فاصله بیاندازند /لزوم هوشیاری ملت و مسئولان
برخی‌ها می‌خواهند بین علمای دین و مردم فاصله بیاندازند /لزوم هوشیاری ملت و مسئولان
کرمانشاه- امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه برخی‌ها می‌خواهند بین علمای دین و مردم فاصله بیاندازند بر لزوم هوشیاری ملت و مسئولان تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه کرمانشاه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا اظهار داشت: دنیا یک عرصه فریب دهنده است و تنها تقوا نگهدارنده و حافظ ما و این انقلاب خواهد بود؛ این دنیا آینه عبرت ماست.

وی با اشاره به تلاش‌های جریان فتنه برای براندازی نظام در سال‌های گذشته افزود:در فتنه‌های اخیر بعضی‌ از خائنین داخلی و رسانه‌های بیگانه با تصور واهی اینکه جمهوری اسلامی کارش تمام است با جو رسانه‌ای به پا خواستند تا وضعیت کشور را بحرانی کنند.

امام جمعه موقت کرمانشاه بیان داشت: عده‌ای هم در داخل کشور مسیر خود را از مردم جدا کردند و اقلام مورد نیاز مردم را انبار کردند و سبب فشار بر مردم شدند که اینها خدا و عذاب الهی را فراموش کرده اند.

خبر جدید  نقش استان‌های مرزی در ارتباط با کشورهای همسایه حائز اهمیت است

آیت‌الله حجتی خطاب به محتکران گفت: گرانی ها و احتکار بزرگترین امتحان برای مسئولان و برخی از افراد جامعه بود که گول خوردند؛ برخی هم تا سکه و دلار و طلا گران می‌شود به بازار هجوم می‌برند و التهاب ایجاد می‌کنند که این کارها درست نیست.

وی تصریح کرد: چرا با وجود اینکه نرخ دلار کاهش پیدا کرد اما هنوز برخی از کالاها که ربطی به دلار ندارد ولی با افزایش قیمت دلار قیمتشان افزایش یافت هنوز در قیمت‌های بالا مانده‌اند و دولت چرا کاری نمی‌کند.

خبر جدید  ۱۶۸ طرح در مرکز تحقیقات کشاورزی کرمانشاه اجرا می‌شود

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه برخی‌ها می‌خواهند بین علمای دین و مردم فاصله بیاندازند، خاطرنشان کرد: مردم ما با اسلام قرآن و رهبری گره خورده‌اند و روحانیون انقلابی ما نقش بسیار مهمی در استقلال کشور داشته اند؛ ما باید همیشه به این توصیه امام‌خمینی(ره) که فرمودند دست از دامن رهبر الهی خود بر ندارید، عمل کنیم چرا که اگر مردم به رهبری امام امت وابسته نبودند این انقلاب به اینجا نمی‌رسید.

خبر جدید  دولت نباید از محل زکات کارهایش را انجام دهد

آیت‌الله حجتی همچنین مناسبت‌های هفته پیش رو از جمله روز جهاد کشاورزی، سالگرد شهادت سرلشکر ستاری و شهید مصطفی اردستانی، سالگرد شهادت شهید علم‌الهدی و یارانش، سالروز عملیات هویزه، سالروز اجرای فرمان استعماری کشف حجاب توسط رضا خان، قیام خونین مردم قم، سالگرد در گذشت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی، سالگرد شهادت شهید احمد کاظمی و سالگرد قتل میرزا تقی خان امیر کبیر را مورد اشاره قرار داد.

کد خبر ۴۵۰۳۷۷۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه