1:03:16 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
برخی برای انحلال شورای شهر کرمانشاه تلاش زیادی انجام دادند
برخی برای انحلال شورای شهر کرمانشاه تلاش زیادی انجام دادند
رئیس شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه انتخاب شهردار وظیفه این شوراست، گفت: برخی به‌ دلیل مسائل سیاسی و جناحی برای انحلال شورا تلاش زیادی انجام دادند که به لطف خدا بی‌نتیجه ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه،غلامرضا امیری در مراسم معارفه شهردار جدید که عصر امروز در شهرداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت:سرپرست شهرداری در تیرماه انتخاب شدو شهردار کمتر از سه ماه یعنی هشتاد روز بعد از سرپرست به وزارت کشور معرفی شد.

وی با بیان اینکه افرادی با مقاصد شخصی قصد تخریب شورای شهر را داشتند، بیان کرد: در دوره های قبل اتفاق افتاده است که سرپرست شش ماه مسئولیت داشت و در برخی از استانها مانند بوشهر، رشت، زنجان و همدان انتخاب شهردار بیش از شش ماه طول کشیده است.

رئیس شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه مسائل سیاسی در کار شورا دخیل نیست، گفت: برخی به دلیل مسائل سیاسی و جناحی برای انحلال شورا تلاش زیادی انجام دادند که به لطف خدا بینتیجه ماند.

خبر جدید  ارزش معاملات بورس کرمانشاه به ۱۶۹ میلیارد ریال رسید

امیریبه دلیل دیر شدن انتخاب شهردار از مردم کرمانشاه عذرخواهی کرد و افزود: اعضای شورای شهر ۱۱ نفر هستند و بهطور حتم سلایق برای انتخاب شهردار متفاوت است و وجود سلایق متفاوت در میان اعضای شورای شهر طبیعی است.

با بیان اینکه افرادی که میخواهند شورا را منحل کنند تعداد گروه و حزب آنها به ۳۰ نفر نمیرسد، عنوان کرد: هیئت حل اختلاف برای برطرف کردن اختلافها بوده و نه منحل کردن و بعضی آقایان کار این هیئت را به اشتباه متوجه شدهاند.

خبر جدید  تکمیل مجتمع توانمند‌سازی بهبودیافتگان از موادمخدر کرمانشاه در انتظار تخصیص اعتبارات

رئیس شورای شهر بیان کرد: افرادیگفتند که شورای شهر را بهدلیل انتخاب طلوعی پشیمان میکنیم که پشیمان هستیم چرا پیش از این طلوعی را انتخاب نکردیم و باید جواب کسانی که به شورای شهر حمله کرده و تهمت زدند داده شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حال و روز ناخوش میدان مرکزی شهر؛ میدان آزادی کرمانشاه ساماندهی می‌شود
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه