18:11:46 - دوشنبه 26 فوریه 2018
برنامه‌ریزی برای کشت ۱۰ هزار هکتار چغندرقند در استان کرمانشاه
برنامه‌ریزی برای کشت ۱۰ هزار هکتار چغندرقند در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، خسرو شهبازی امروز در جلسه برنامه ریزی کشت چغندرقند که با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی، مدیر زراعت سازمان و کارخانه داران قند استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: برای کشت بهاره چغندرقند در استان، برنامه کشت ۱۰ هزار هکتار برنامه ریزی شده است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: چغندر قند

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو شهبازی امروز در جلسه برنامه ریزی کشت چغندرقند که با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی، مدیر زراعت سازمان و کارخانه داران قند استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: برای کشت بهاره چغندرقند در استان، برنامه کشت ۱۰ هزار هکتار برنامه ریزی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: چغندر قند یکی از محصولات اقتصادی و درآمدزا ست و از این جهت بسیار مورد توجه کشاورزان استان قرار دارد.

خبر جدید  ضرورت تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه

شهبازی با اشاره به بارش‌های خوب اسفندماه گفت: شرایط خوبی برای کشت چغندرقند بهاره بوجود آمده است.

شهبازی با بیان اینکه سال زراعی قبل رکورد خوبی در تولید چغندرقند داشتیم تصریح کرد: خوشبختانه ۸۷۵ هزار تن چغندرقند استان توسط کارخانه های داخل و خارج استان از کشاورزان خریداری شد.

شهبازی با اشاره به اینکه کشت بهاره چغندرقند نسبت به سال قبل کاهش یافته گفت: با افزایش بهره وری تولید و عملکرد بالا در واحد سطح با عملکرد خوب سطح کشت برای ۱۰هزار هکتار برنامه ریزی شده است.

خبر جدید  رشد ۹۰ درصدی صادرات اظهارشده درگمرک پرویزخان

شهبازی از کارخانه های قند درخواست کرد، هرچه سریعتر نسبت به پرداخت مانده طلب چغندرکاران اقدام کنند.

گفتنی است در این جلسه مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها و کارخانه های قند حاضر به بحث و تبادل نظر در خصوص میزان عقد قرار داد و سهمیه کشت چغندرقند پرداختند و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

خبر جدید  چهار زلزله پیاپی تازه آباد ثلاث باباجانی را لرزاند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه