13:42:42 - شنبه 3 فوریه 2018
برنامه‌های قرآنی دهه فجر استان کرمانشاه در ۲۵ نقطه آغاز شد
برنامه‌های قرآنی دهه فجر استان کرمانشاه در ۲۵ نقطه آغاز شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه گفت: برنامه‌های قرآنی دهه فجر استان کرمانشاه طبق برنامه‌ریزی انجام شده در کمیته قرآنی در ۲۵ نقطه از استان آغاز شد. حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، گفت: باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در کمیته

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه گفت: برنامه‌های قرآنی دهه فجر استان کرمانشاه طبق برنامه‌ریزی انجام شده در کمیته قرآنی در ۲۵ نقطه از استان آغاز شد.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، گفت: باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در کمیته قرآنی و مساجد دهه فجر، برنامه‌های قرآنی دهه فجر در ۲۵ نقطه از استان آغاز شده است.
وی افزود: برنامه‌های این کمیته با رویکرد مسجد و مردم محور و با برگزاری برنامه‌های مختلفی مانند محافل انس با قرآن، کرسی‌های تلاوت و تفسیر انجام خواهد شد.
حجت‌الاسلام محمدی اظهار کرد: مراسم محوری برگزاری برنامه‌های این ایام در مساجد از ۱۲ بهمن‌ماه در شهرستان‌های استان آغاز شده است.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه گفت: برگزاری برنامه‌های دهه فجر اهمیت این روزهای تاریخی و زوایای پیدا و پنهان آن را به جهانیان نشان می‌دهد.
وی با اشاره به ویژگی‌ برنامه‌های این ایام، افزود: این برنامه‌ها راهبردی و اجرای آن خودجوش و مردمی است و دستگاه‌های دولتی تنها وظیفه نظارتی دارند.
حجت‌الاسلام محمدی به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در این برنامه‌ها اشاره و اظهار کرد: این حضور پیام مهمی را در بردارد و آن تداوم راه شهدا و تکیه بر معنویت و آرمان‌های نظام اسلامی است.

خبر جدید  اعزام ۳۰۰ دانشجوی جهادگر در نوروز به مناطق زلزله زده

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه