سعید کریمی خو امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در کرمانشاه با اعلام این خبر، گفت: امسال هفته خوابگاههای دانشجویی طی روزهای ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار میشود و به همین منظور برنامه های مختلفی با شعار « خوابگاه دانشجویی ‎، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی » در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برنامه ریزی شده است.

کریمی خو افزود: در سال جاری برنامه های متنوعی در هفته خوابگاه ها با هدف افزایش نشاط ، انگیزه ، ترویج فرهنگ و آموزه های والای اسلامی و آموزش مهارت های فردی و اجتماعی در راستای بهبود کیفیت زندگی دانشجویان در دانشگاه برگزار می شود.

خبر جدید  باید به سمت ۲۴ ساعته شدن مرزها برویم

او در ادامه گفت: برگزاری مسابقات متنوع ورزشی ، کارگاه های آموزشی سلامت روان ، مسابقه آشپزی ویژه ماه مبارک رمضان ، اختصاص سانس سینما و استخر و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی از اهم فعالیتها در هفته خوابگاهها به شمار می رود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکیدکرد: انتخاب اتاق نمونه در تمام خوابگاه و تقدیر از ساکنان اتاق، انتخاب و تقدیر از دانشجویان و مسئولان نمونه خوابگاه ها از دیگر برنامه های هفته خوابگاهها است.

خبر جدید  20 درصد پیشرفت در ساخت بیمارستان خیرساز سرپل ذهاب

کریمی خو در خاتمه افزود: با هم اندیشی و همت تمامی مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی تلاش شده است تا با برگزاری شایسته و اجرای برنامه های متنوع در هفته خوابگاه ها خاطرات خوش دوران دانشجویی در خاطر دانشجویان ثبت و حس همدلی دو چندان در میان آنان موج بزند.

خبر جدید  مهمترین دغدغه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز است

انتهای پیام/ر