16:28:37 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
برندسازی کرمانشاه گامی موثر در راستای جذب گردشگر است
برندسازی کرمانشاه گامی موثر در راستای جذب گردشگر است
آرش رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت پله برقی های شهر کرمانشاه اظهار داشت: پله برقی دو پل عابر پیاده در میدان آزادی و روبروی بیمارستان آیت الله طالقانی را داریم، متأسفانه تکنولوژی این کار قدیمی است و بعد از راه اندازی، پس از یک ماه دوباره مشکل پیدا میکند و لذا

آرش رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت پله برقی های شهر کرمانشاه اظهار داشت: پله برقی دو پل عابر پیاده در میدان آزادی و روبروی بیمارستان آیت الله طالقانی را داریم، متأسفانه تکنولوژی این کار قدیمی است و بعد از راه اندازی، پس از یک ماه دوباره مشکل پیدا میکند و لذا در حال خرید پله های جدیدی هستیم.

خبر جدید  از ایستگاه تحقیقات اسلام آبادغرب بازدید به عمل آمد

رضایی در خصوص بحث مالیات بر ارزش افزوده نیز گفت: مالیات بر ارزش افزوده از فعالین بخش اقتصادی اخذ می‌شود و درصدی از این مالیات، سهم شهرداریها و دهیاریها است. با توجه به شرایط خاصی که در سال ۹۶ وجود داشت این بخش نسبت به سال ۹۵ کاهش پیدا کرد.

شهردار کرمانشاه در ادامه با اشاره به موضوع برندسازی کرمانشاه افزود: شهرداری کرمانشاه یک سال پیش مسیری را در رابطه با بحث سرمایه‌گذاری مشارکت ها به عنوان منابع جدید درآمدی در پیش گرفت.

خبر جدید  طرح ملی "احراز اصالت هویت بر خط" در استان به سرعت اجرایی شود

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ما آینده را برای منابع درآمدی ساخت و ساز نمی‌بینیم و اساساً اینکه منابع درآمد در واقع در مقابل واگذاری یک حقوق مردم به دست می آید که مقرون به صرفه نیست در مراحل جذب مشارکت و سرمایه گذاری یک سری روش ها وجود دارد که یکی برندسازی برای شهر است که بهانه ای را ایجاد می کنند برای برگزاری همایش ها و جشن ها و مراسماتی که باعث جذب گردشگر  شود.

خبر جدید  برنامه‌ریزی برای توسعه اقتصادی استان کرمانشاه براساس سندآمایش

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه