15:06:24 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار در کرمانشاه
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار در کرمانشاه
؛ امروز سه‌شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته پژوهش و فناوری که در دانشگاه رازی تشکیل شد. به گزارش خبرگزاری برنا؛ مصطفی فیضی مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در کرمانشاه گفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان کرمانشاه طی هفته پژوهش و در محل آزمایشگاه مرکزی دانشگاه برپا خواهد شد. خبر جدید  استفاده

؛ امروز سه‌شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته پژوهش و فناوری که در دانشگاه رازی تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مصطفی فیضی مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در کرمانشاه گفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان کرمانشاه طی هفته پژوهش و در محل آزمایشگاه مرکزی دانشگاه برپا خواهد شد.

خبر جدید  فرهنگ‌سازی مهم‌ترین مؤلفه پیشگیری از وقوع آتش‌سوزی است

وی افزود: ۳۰ دستگاه اجرایی استان کرمانشاه در غرفه‌های این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای خود را ارائه می‌دهند و غرفه برتر هم در پایان نمایشگاه معرفی می‌شود.

مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در کرمانشاه گفت: قابلیت تجاری‌سازی محصولات دانش بنیان و کارایی تولیدات از معیارهای انتخاب غرفه برتر است.

فیضی ادامه داد: نمایشگاه دیگری هم با موضوع زلزله در حاشیه این نمایشگاه برپا خواهد شد  و در آن تصاویر تخصصی زلزله کرمانشاه به نمایش در می‌آید.

خبر جدید  مرز‌های ایران با عراق ظرفیت بالایی برای صادرات دارند

وی افزود: بازدید عموم از نمایشگاه آزاد است.

مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در کرمانشاه گفت: هشت کارگاه آموزشی با موضوع‌های مختلف توسط پارک علم وفناوری، دانشگاه رازی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد و مرکز تحقیقات کشاورزی سرارود به عنوان بخش جنبی این نمایشگاه برگزار می‌شود.

فیضی افزود: چهار رویداد استارتاپ و انتخاب فناور برتر از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش است.

خبر جدید  جشن انقلاب اسلامی در کرمانشاه

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه