14:38:52 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار در استان کرمانشاه
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی فیضی امروز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته پژوهش و فناوری که در دانشگاه رازی برگزار شد، از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان طی هفته پژوهش و در محل آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی خبر داد. وی افزود: ۳۰ دستگاه اجرایی استان در غرفه های این

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی فیضی امروز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته پژوهش و فناوری که در دانشگاه رازی برگزار شد، از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان طی هفته پژوهش و در محل آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی خبر داد.

وی افزود: ۳۰ دستگاه اجرایی استان در غرفه های این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای خود را ارائه می دهند و غرفه برتر نیز در پایان نمایشگاه معرفی می شود.

خبر جدید  برگزاری مراسم تقدیر از پاسداران نمونه در سپاه گیلانغرب

این مسئول قابلیت تجاری سازی محصولات دانش بنیان و کارایی تولیدات را از معیارهای انتخاب غرفه برتر برشمرد.

وی از برپایی نمایشگاه دیگری نیز با موضوع زلزله در حاشیه این نمایشگاه خبر داد که در آن تصاویر تخصصی زلزله کرمانشاه به نمایش در می‌آید.

این مسئول بازدید عموم از نمایشگاه را آزاد اعلام کرد.

خبر جدید  دانشنامه فرهنگ کرمانشاه تدوین می‌شود

فیضی از برگزاری ۸ کارگاه آموزشی با موضوعات مختلف توسط پارک علم وفناوری، دانشگاه رازی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد و مرکز تحقیقات کشاورزی سرارود به عنوان بخش جنبی این نمایشگاه خبر داد و گفت: ۴ رویداد استارتاپ و انتخاب فناور برتر از دیگر برنامه های هفته پژوهش است.
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه