14:57:06 - یکشنبه 18 فوریه 2018
برکات جلسات قرآن در مواقع سخت جامعه نمود پیدا می‌کند
برکات جلسات قرآن در مواقع سخت جامعه نمود پیدا می‌کند
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به برکات جلسات قرآنی، گفت: برکت مجالس و جلسات قرآنی نمود خود را در مواقع سخت در جامعه نشان می‌دهد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام آیت عباسیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه امروز در نشست خبری برگزاری آزمون حفظ و

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به برکات جلسات قرآنی، گفت: برکت مجالس و جلسات قرآنی نمود خود را در مواقع سخت در جامعه نشان می‌دهد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام آیت عباسیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه امروز در نشست خبری برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد با اشاره به آمار ثبت‌نامی این آزمون در استان کرمانشاه، گفت: ۱۰۳۹۶ نفر در استان کرمانشاه برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.
وی با اشاره به رقم ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در استان کرمانشاه، افزود: استان کرمانشاه رتبه ۵ ثبت‌نام در سطح کشور را دارد.

خبر جدید  رشد ۱۰۳ درصدی کدهای معاملاتی ایجاد شده در بورس منطقه ای کرمانشاه

برکات جلسات قرآن در مواقع سخت جامعه نمود پیدا می‌کند
حجت‌الاسلام عباسیان اظهار کرد: استقبال خوبی برای شرکت در این آزمون در استان به‌عمل آمده و این گامی در مسیر تقویت برنامه‌های قرآنی استان است.
وی درادامه با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در روز ۱۰ اسفند، گفت: آزمون کتبی در روز یاد شده رأس ساعت ۸ صبح در ۱۵ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.
مدیر‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: این آزمون در کرمانشاه در ۲ حوزه که در بخش بانوان محل برگزاری آزمون دانشگاه آزاد قدیم است و در بخش آقایان این آزمون در دانشکده علوم قرآنی برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام عباسیان در پایان با اشاره به برکات مجالس و محافل قرآنی در جامعه، گفت: برکت جلسات و محافل قرآنی نمود خود را در مواقع سخت در جامعه نشان می‌دهد.

خبر جدید  لزوم ارتقاء هرچه بیشتر سطح خدمات قابل عرضه به گردشگران نوروزی

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه