16:03:22 - جمعه 2 مارس 2018
برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کرمانشاه
برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کرمانشاه
آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور با حضور ده هزار شرکت کننده در کرمانشاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, آزمون کتبی حفظ قرآن کریم با حضور بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ متسابق و چهره‌ قرآنی پیش از ظهر امروز در کرمانشاه برگزار شد.   براساس این

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور با حضور ده هزار شرکت کننده در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, آزمون کتبی حفظ قرآن کریم با حضور بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ متسابق و چهره‌ قرآنی پیش از ظهر امروز در کرمانشاه برگزار شد.

 

براساس این گزارش، جمعی از فعالان فرهنگی، مسؤولان استانی از جمله آیت‌الله شیخ مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، رضا رحیمی معاون استاندار کرمانشاه، حجت‌الاسلام آیت‌الله عباسیان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،‌ حجت‌السلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و نیز علاقمندان به مباحث قرآنی در این آزمون کتبی حضور یافتند و از نزدیک با رقابت متسابقان قرآنی در رشته حفظ آشنا شدند.

خبر جدید  عوامل اصلی هدایت آشوب‌های خیابانی در کرمانشاه دستگیر شدند

 

آزمون کتبی حفظ قرآن کریم به میزبانی کرمانشاه و مشارکت فعالان عرصه علوم قرآنی از شهرستان‌های توابع استان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی و سالن جلسات دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.

 

این آزمون هم‌زمان در سراسر کشور برگزار  و ۳ هزار متسابق قرآنی به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند و طی مراسمی با حضور مسؤولان استانی و کشوری مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

خبر جدید  دیدار بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین با امام جمعه شهرستان

 

گفتنی است،‌ بیش از ۱۰ هزار شرکت کنند و چهره قرآنی در رشته حفظ قرآن کریم در این آزمون ثبت نام کردند شرکت کننده که از این تعداد ۲۰ درصد از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حدود ۸۰ درصد آن از طریق اداره اوقاف و امور خیریه استان کرماشناه موفق به ثبت‌نام شدند تا در رقابت سالمی در راستای ترویج و حفظ قرآن کریم تلاش کنند.

خبر جدید  دیدار سبزپوشان سپاه کنگاور با جانباز ۷۰ درصدی شهرستان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه