14:53:19 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
برگزاری آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم طی فردا در کرمانشاه
برگزاری آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم طی فردا در کرمانشاه
حجت الاسلام رحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اجرای مسابقات حفظ قرآن کریم در استان کرمانشاه و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان، گفت: آزمون کتبی این مسابقات فردا پنجشنبه ۱۰ اسفند در کرمانشاه برگزار می شود. وی محل برگزاری این آزمون را دانشگاه

حجت الاسلام رحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اجرای مسابقات حفظ قرآن کریم در استان کرمانشاه و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان، گفت: آزمون کتبی این مسابقات فردا پنجشنبه ۱۰ اسفند در کرمانشاه برگزار می شود.

وی محل برگزاری این آزمون را دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه واقع در باغ نی اعلام کرد و  افزود: نتایج آزمون نیز از طریق درگاه اینترنتی ” جامع آزمون” قابل مشاهده است.

خبر جدید  باید به نیروهای ارزشی بها دهیم/ توفیقات نظام مایه حیرت دشمنان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  تعداد شرکت کنندگان امسال را حدود ۱۰ هزار نفر اعلام کرد که بیش از ۸ هزار نفر از طریق اوقاف و امورخیریه و حدود ۲ هزار  نفر از طریق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ثبت نام کرده اند.

وی گفت:  تقدیر از برگزیدگان  همزمان با سایر برگزیدگان کشوری خواهد بود و حدود سه هزار نفر مورد تقدیر قرار می گیرند.

خبر جدید  نماز و زکات در جامعه مورد غفلت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد استان کرمانشاه سهم بالایی از  رتبه های برتر را به خود اختصاص دهد.

جعفری جوایز این رقابت ها را شامل  سفر حج، عتبات عالیات، هدایای معنوی و هدایای نقدی دانست.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه