10:00:30 - یکشنبه 4 مارس 2018
برگزاری اختتامیه جشنواره ایده آفرینی افق در کرمانشاه
برگزاری اختتامیه جشنواره ایده آفرینی افق در کرمانشاه
اختتامیه جشنواره ایده آفرینی افق با معرفی نفرات برگزیده استان در کرمانشاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسؤول کمیته داوری جشنواره ایده آفرینی افق  در جشنواره ایده آفرینی از ارائه فراخوان این جشنواره در شهریور سال‌جاری خبر دادو گفت: استقبال خوبی از این مرحله از جشنواره در استان با ارائه طرح‌های نوین

اختتامیه جشنواره ایده آفرینی افق با معرفی نفرات برگزیده استان در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسؤول کمیته داوری جشنواره ایده آفرینی افق  در جشنواره ایده آفرینی از ارائه فراخوان این جشنواره در شهریور سال‌جاری خبر دادو گفت: استقبال خوبی از این مرحله از جشنواره در استان با ارائه طرح‌های نوین و ایده‌های سازنده با محوریت مورد نظر انجام گرفت.

خبر جدید  باز هم سپاه در سرپلذهاب به میدان آمد

 

علیرضا شقایق خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ ایده در راستای محوریت‌های جشنواره افق به دبیرخانه این ارسال و توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه آثار رسیده به جشنواره ایده آفرینی افق در ۳ مرحله مورد داوری و بازبینی قرار گرفت، افزود: استقبال از این جشنواره خوب بود و آثار مورد بررسی داوران ایده‌آفرینی افق قرار گرفت که نهایت برترین‌های این طرح‌ها به جشنواره راه یافت. 

خبر جدید  اعزام تیم های پزشکی و ویزیت رایگان در سرپل ذهاب

 

به گفته این مسئول از ایده‌ بوستان اثر رباب مهدی زاده، ایده تربیتی جوادالائمه(ع) از علی صفدری به عنوان ایده‌های برتر در این مرحله از جشنواره معرفی و تجلیل شد.

 

گفتنی است، دیگر طرح‌های این جشنواره شامل ایده “خانواده تراز انقلاب” از روژین ویسی، “نیایش کودک من” از شهلا کرمی، “بیان احکام به زبان کردی” و ساخت مستند سریالی “علما جریان ساز انقلاب” از محمدحسن موقوفه‌ای مورد تقدیر قرار گرفت.

خبر جدید  صحنه ای از تلاش برای یک لقمه نان حلال

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه