13:02:32 - شنبه 22 دسامبر 2018
برگزاری جشنهای ۴۰ سالگی انقلاب به مردم سپرده شده است
برگزاری جشنهای ۴۰ سالگی انقلاب به مردم سپرده شده است
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کرمانشاه گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، سیاست گذاری ها برای برگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به مردم سپرده می شود و مشارکت مردمی اولویت می یابد.

فضل اله رنجبر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، به نشست اخیر با هیات های مذهبی شهرستان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: هنگامی که وقوع شکوهمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را مرور می کنیم به نقش مهم هیات های مذهبی در شکل گیری این انقلاب پی می بریم.
وی افزود: با هماهنگی های انجام شده با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه ، محوریت برای برگزاری این جشن ها با تکیه بر مردم، انجمن های اسلامی، سازمان های مردم نهاد، هیات های مذهبی و غیره خواهد بود.
رنجبر از انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلاب و قیام مردمی یاد کرد و افزود: در آن روزها هم، هیات های مذهبی رابطین بین روحانیت و مردم بودند و نقش تاثیرگذار و مهمی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشته و دارند.
وی افزود: هم اکنون اگر بارقه امید وجود دارد و دعاهای اثرگذار در جهت خنثی سازی توطئه دشمنان دیده می شود بخشی از آن به دلیل عملکرد، تلاش و کوشش هیات های مذهبی برای این انقلاب است.
فرماندار کرمانشاه اضافه کرد، بزرگان نظام برای این انقلاب سختی ها، شکنجه ها و اسارت های بسیار کشیده و خون جوانان بسیاری برای انقلاب ریخته شده است.
وی ادامه داد: در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، دشمن طراحی و برنامه ریزی بسیار انجام داده تا این انقلاب به سن ۴۰ سالگی نرسد.
رنجبر اظهار داشت: مهم ترین توطئه دشمن این است که با بزرگ جلوه دادن مشکلات، بین مردم و حاکمیت فاصله بیندازد، مردم باید به این موضوع فکر کنند که اگر جمهوری اسلامی نباشد چه می شود، روشن است در آن شرایط وضعیت هزاران برابر از شرایط کنونی سخت تر خواهد شد.
فرماندار کرمانشاه یادآور شد، تجربه نشان داده پای آمریکایی ها با شعار آبادانی و عمران به عراق باز شد ولی اکنون آب خوش از گلوی عراقی ها پایین نرفته و در مشکلات بی رحمی و قتل عام فرو رفته اند و هم اکنون به کشوری شکننده تبدیل شده که در حال تجزیه شدن است.
این مقام مسئول ادامه داد: شبکه های معاند در صورت بروز کوچکترین خطا از سوی یک و یا چند مسئول، با بزرگ نمایی آن را به همه نسبت می دهند و با سیاه نمایی، خواهان بدبین کردن ملت ایران به نظام هستند در حالی که نباید اشتباه صورت گرفته از سوی برخی را به همه تعمیم داد و یا به حساب این نظام مقدس گذاشت و باید بدانیم که دشمن در این رابطه بسیار برنامه ریزی کرده است.
وی ادامه داد: در حالی که حضور باشکوه مردم در ۱۳ آبان خط بطلانی بر توطئه ها کشیده ولی دشمنان دست بردار نیستند و می خواهند که ما به سن ۴۰ سالگی انقلاب نرسیم.
رنجبر با اشاره به گفته قرآن کریم، گفت: مکر دشمنان به خودشان باز می گردد و ماه پشت ابر نمی ماند، باید در جهت اتحاد، امیدآفرینی و خوش بینی تلاش کرد و امید را در دل مردم زیاد کنیم و بخشی از مشکلات اقتصادی را با این اتحاد مرتفع نماییم.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خروج گندم از کرمانشاه بدون بارنامه معتبر ممنوع است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه