11:31:00 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
برگزاری جشنواره عکس«پرچم»دراستان کرمانشاه/راه‌اندازی کانال فرهنگی
برگزاری جشنواره عکس«پرچم»دراستان کرمانشاه/راه‌اندازی کانال فرهنگی
مهناز فتاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری جشنواره عکس «پرچم پاره تنم» ویژه کودکان و نوجوانان استان و به مناسبت دهه فجر خبر داد. وی افزود: طی این جشنواره : کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ ساله علاقه مند به شرکت به ویژه اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، می توانند عکس

مهناز فتاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری جشنواره عکس «پرچم پاره تنم» ویژه کودکان و نوجوانان استان و به مناسبت دهه فجر خبر داد.

وی افزود: طی این جشنواره : کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ ساله علاقه مند به شرکت به ویژه اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، می توانند عکس های خود را با موضوعات مندرج در فراخوان و با محوریت پرچم جمهوری اسلامی ایران به این جشنواره ارسال کنند.

خبر جدید  کشف اسکناس جعلی در هرسین

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: عکس های مذکور باید در قالب موضوعاتی چون طرح و نقاشی از پرچم کشور و یا عکس سلفی با پرچم جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی از برگزاری برنامه های فرهنگی دیگری توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در قالب «کمیته کودک و نوجوان» به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد.

فتاحی از راه‌اندازی کانال تلگرامی «بچه ها نگاه» نیز به این منظور خبر داد و گفت: این کانال تلگرامی علاوه بر اینکه برای ارسال آثار این جشنواره راه اندازی شده است، اهداف دیگری را نیز دنبال می کند.

خبر جدید  کشف ۵ میلیون و۳۶۰ هزارعدد انواع منفجره و خطرناک در استان کرمانشاه

وی ایجاد انگیزه و تشویق کودکان و نوجوانان به تولیدات فرهنگی و انتشار آن در فضای مجازی به جای وب گردی، تشویق والدین به همراهی فرزندان در فضای مجازی و آگاه سازی و آموزش‌های غیر مستقیم در خصوص خطرات دنیای مجازی را از دیگر اهداف راه اندازی این کانال تلگرامی عنوان کرد.

خبر جدید  بازسازی مناطق زلزله زده از یک شتاب مناسب برخورار است

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۱۲ الی ۲۲ بهمن عنوان کرد.

وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند نسبت به ارسال آثار خود از طریق ادمین کانال تلگرامی   «بچه ها نگاه» به شماره ۰۹۳۳۸۹۸۸۷۵۰ اقدام کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه