13:47:41 - چهارشنبه 7 مارس 2018
برگزاری جشن میلاد کوثر در شهرستان دالاهو
برگزاری جشن میلاد کوثر در شهرستان دالاهو
گروه اجتماعی- به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و به‌همت بسیج حوزه خواهران سپاه دالاهو جشن میلاد کوثر در این شهرستان برگزار شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، جشن میلاد کوثر به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) به‌همت بسیج حوزه خواهران سپاه دالاهو باحضور مسئولین و جمع کثیری از بانوان در این شهرستان صبح امروز برگزار شد.در این مراسم

گروه اجتماعی- به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و به‌همت بسیج حوزه خواهران سپاه دالاهو جشن میلاد کوثر در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، جشن میلاد کوثر به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) به‌همت بسیج حوزه خواهران سپاه دالاهو باحضور مسئولین و جمع کثیری از بانوان در این شهرستان صبح امروز برگزار شد.
در این مراسم پاساد با اشاره به جایگاه رفیع حضرت فاطمه(س) در بین معصومین و ائمه اطهار(ع)، افزود: ولادت این بانوی بزرگ اسلام در شب معراج از سوی خداوند به پیامبراسلام(ص) بشارت داده شده بود.
وی با اشاره به کرامات حضرت فاطمه(س)، اظهار کرد: به دلیل کرامات فراوان پیامبراکرم(ص) به ایشان لقب ام‌البیها داده بودند.
پاساد درادامه به نقش بانوان در تحکیم بنیان خانواده اشاره و عنوان کرد: بانوان با الگوگیری از زندگی بزرگان دین و با وارد کردن آن به زندگی خود می‌توانند صبر و استقامت پیشه کنند از این‌روی قطعا خانواده‌ای بسیار مستحکم خواهند داشت.

خبر جدید  پلاک تهران در استان‌ها واگذار نمی‌شود

برگزاری جشن میلاد کوثر در شهرستان دالاهو
وی گفت: با نگاهی به زندگی ائمه اطهار(ع) به‌ویژه زندگی حضرت فاطمه(س) سراسر فراز و نشیب می‌بینیم اما آن حضرت خم به ابرو نمی‌آورند و وظایف مادری و همسری خود را به بهترین نحو انجام می‌دهند و صبر و استقامت پیش می‌گیرند.
سخنران برنامه با تأکید بر ضرورت شناخت و الگوبرداری از حضرت فاطمه(س)، اظهار کرد: زندگی ۱۸ ساله این بانوی گرامی اسلام به ما درس عفت، غیرت، سیاست،دیانت، حجاب، همسرداری، تربیت فرزند و قناعت داد.
پاساد افزود: بانوان با الگو قرار دادن حضرت فاطمه(س) در زندگی سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین می‌کنند.

خبر جدید  برگزاری مراسم گرامیداشت شهید «دایی‌پور» در کرمانشاه

برگزاری جشن میلاد کوثر در شهرستان دالاهو

برگزاری جشن میلاد کوثر در شهرستان دالاهو
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه