12:03:24 - چهارشنبه 15 مه 2019
برگزاری جشن گلریزان با هدف تامین مسکن مددجویان بهزیستی در کرمانشاه
برگزاری جشن گلریزان با هدف تامین مسکن مددجویان بهزیستی در کرمانشاه
کرمانشاه_مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: جشن گلریزان با هدف تامین مسکن مددجویان بهزیستی استان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

فاطمه رضوان مدنی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری جشن گلریزانی توسط بهزیستی استان کرمانشاه طی ۲۷ اردیبهشت ماه جاری مصادف با ۱۲ ماه مبارک رمضان خبر داد، اظهار داشت: این جشن با هدف کمک به تهیه مسکن مددجویان تحت پوشش این نهاد برگزار می‌شود.

وی افزود: طی روز جمعه ۱۲ رمضان که مصادف با ۲۷ اردیبهشت ماه است، از خیرین استان دعوت می‌کنیم که در این جشن شرکت کنند تا کمکی به این مددجویان باشد.

خبر جدید  پیشرفت ۸۰ درصدی تقاطع غیرهمسطح شهید سردار قاسم سلیمانی

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه برگزاری این جشن را یک اقدام اساسی در تأمین مسکن مددجویان برشمرد و گفت: خیلی از مددجویان ما مسکن ندارند و سعی ما این است که با این اقدام آنها نیز صاحب مسکن شوند.

وی تصریح کرد: خانواده‌های چند معلوله، خانواده‌هایی که زنان سرپرست خانوار هستند و بچه‌هایی که بی سرپرست بوده و نیاز به سرپناهی هر چند کوچک دارند، گروه‌های هدف ما در این جشن هستند.

رضوان مدنی تاکید کرد: اگر عزیزان خیر ما در سطح کل استان همکاری و مشارکت کنند و ما بتوانیم هر چند کوچک مسکنی برای مددجویان تهیه کنیم قطعاً خالی از آجر و ثواب نیست.

خبر جدید  توانمندسازی و بازگشت معلولان به جامعه از اهداف توانبخشی است

وی به سایر اقدامات بهزیستی استان در این زمینه اشاره کرد و بیان داشت: از دیگر اقدامات ما این است که یک پاکت‌هایی با آرم بهزیستی و با شعار و لگوی ماه مبارک رمضان که همان «بهشتی زیستن» است تهیه کردیم و به واحدهای مختلف، مراکز مختلف، ادارات مختلف، مهدکودک‌ها و کارمندان ادارات می‌دهیم که هر خیر و صدقه‌ای که در ماه مبارک رمضان خواستند به مددجویان بهزیستی بدهند را در پاکت قرار دهند.

خبر جدید  ارسال بیش از ۲۷ کامیون اقلام ضروری برای سیل‌زدگان

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تاکید کرد: مبلغ کمک‌های درون پاکت‌ها مهم نیست و هر کسی با هر توانی می‌تواند در این کار خیر مشارکت کند.

کد خبر ۴۶۱۷۵۳۶


منبع :: برگزاری جشن گلریزان با هدف تامین مسکن مددجویان بهزیستی در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه