20:58:27 - شنبه 24 فوریه 2018
برگزاری دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن در کرمانشاه
برگزاری دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- با هدف هماهنگ‌کردن آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن و انتقال مهارت‌های آموزشی دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی در کرمانشاه برگزار شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، با هدف شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان به‌منظور تدریس همچنین هماهنگ‌کردن آموزش روخوانی و روانخوانی و انتقال مهارت‌های تدریس دوره تربیت معلم روخوانی و

گروه فعالیت‌های قرآنی- با هدف هماهنگ‌کردن آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن و انتقال مهارت‌های آموزشی دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، با هدف شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان به‌منظور تدریس همچنین هماهنگ‌کردن آموزش روخوانی و روانخوانی و انتقال مهارت‌های تدریس دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی در مؤسسه تخصصی نورالیقین کرمانشاه درحال برگزار شدن است.
این دوره آموزشی ضمن تعمیق ارتباط مربیان با قرآن کریم، فنون و روش‌های علمی تخصصی روخوانی و روانخوانی را به مشتاقان کلام وحی انتقال داده و یک نظام هماهنگ و یکارچه را به اجرا در می‌آورد.
دروسی که در این دوره آموزشی و تخصصی طی سه‌ماه تدریس می‌شود، «روش تدریس روخوانی و روانخوانی، فنون معلمی و روانشناسی تربیتی، آموزش روش کارورزی، اخلاق معلمی، آشنایی با علوم قرآنی، آشنایی با رسم و ضبط قرآن، احکام عمومی و احکام قرآنی» است.
افراد شرکت‌کننده در این دوره آموزشی پس از برگزاری آزمون پایانی که در سال ۹۷ برگزار خواهد شد پس از کسب قبولی در دو آزمون کتبی و شفاهی این دوره موفق به کسب گواهینامه روخوانی و روانخوانی می‌شوند.
انتهای پیام/

خبر جدید  ایجاد همدلی هدف از برگزاری مشترک آزمون حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه